Anasayfa
../resim/urun/1181112200.jpg

Bak Resim Yapıyorum 3: Güneşli Bir Gün


Editör(ler) :
Yazar(lar) : Jenna Winterberg 
Yayınevi: Caretta Yayıncılık
3 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları
Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde;
Kargo ücreti 5 ' dir.
50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.

Kapıda ödeme siparişlerinde;
Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.

paylaş

yazdır
Liste Fiyatı: 12,00
İndirimli Fiyat: 9,60
% 20 indirim
Adet:
Kitap Hakkında
“Bak! Resim Yapıyorum!” kitaplarıyla, bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, birbirinden güzel resimler yapabildiğini görecek. Çocuklar, “Bak! Resim Yapıyorum!” serisindeki öyküyü okurken, etiketleriyle konuyu takip edecek, kitabın yanında bulunan çizim defteriyle öyküdeki karakterleri kolaylıkla çizdiğini görerek resim yapmak konusunda cesaretlenecek.

Her çocuk resim yapmayı sever, ama kâğıt kalemi ellerine aldıklarında ebeveynlerinden destek ve yeteneklerini ortaya çıkaracak öneriler bekler. Bu seri, çocuklara -ve büyüklere- resim yaparken gerekli önerileri vermenin yanı sıra, onları resim yapma konusunda da cesaretlendiriyor. Çünkü “Bak! Resim Yapıyorum!” kitaplarıyla bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, bir kedi, bir dinazor, bir denizatı, hatta bir iguana çizebildiğini görüyor. “Bak! Resim Yapıyorum!” serisiyle, çocuklar, kitaptaki keyifli ve sürükleyici öyküyü okumakla ya da merakla dinlemekle kalmıyor, öyküde yer alan sevimli karakterlerin nasıl çizildiğini de “adım adım” takip edebiliyor. Ebeveynler öyküyü okurken, çocuklar da kitaptaki karakterlerden herhangi birini, özel tasarımlı çizim kılavuzunda adım adım verilen örneklerin yardımıyla kâğıda dökebiliyor.
Kitaptaki sınırlı destekler, yaratıcılığı ve hayalgücünü öldürmeden, küçük ressamlara masa başında daha güvenli olmayı ve yol göstermeyi, onları cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

ÖZEL TASARIMLI ÇİZİM DEFTERİ VE ETİKETLER

Kitaptaki özel tasarımlı çizim defteri ve etiketler de çocukların çok hoşuna gidiyor. Kitap açıkken kullanılabilecek çizim defterindeki 11 adet tamamlanmamış resimle vakit geçirmek, çocukların yeni bir karakter çizimine başlarken güven kazanmasına yardımcı oluyor.
Kitabın ortasında ise 40tan fazla etiket bulunuyor. Bu etiketler, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlıyor.
ISBN: 9789944702317
Baskı Sayısı: 1
Basım Tarihi: Ekim 2009
Baskı Yeri: İstanbul
Sayfa Sayısı: 24
Ebat: 22.5x27.5
Bu ürünle ilgili hata bildirimi yapmak için tıklayınız
Okur Yorumları

Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz
YAZAR(LAR)IN DİĞER KİTAPLARI


ETİKETLER
0506 891 83 48 | 0541 434 54 24
0312 434 54 00 | 0549 548 06 30
Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2016 © Pegem Akademi Yayıncılık.
.