Pegem.Net../resim/urun/176617_B.jpg
KPSS ÖABT Coğrafya Tamamı Çözümlü Soru Bankası 2017

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

14,95 % 50 indirim
29,90

Sepete At
1 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 5 ' dir. 50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Kapıda ödeme siparişlerinde; Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.


Sevgili öğretmen Adayları,

Elinizdeki bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) öABT Coğrafya öğretmenliği Alan Bilgisi Testi (öABT-Coğrafya) kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli öğretmen adaylarımıza kılavuz olarak hazırlanmıştır. öABT Coğrafya Tamamı çözümlü Soru Bankası yayınımızda 54 testten oluşan 1096 soru yer almaktadır. Kitap, çıkmış ve çıkması olası soruların titizlikle incelenmesiyle öSYM formatına uygun sorular ve çözümleriyle bilgilerin açık ve anlaşılır olmasına dikkat edilerek hazırlanmıştır.

* özgün,
* Güncel,
* öğrenme ve öğretme tekniklerine uygun,
* Zaman kazandırıcı çözüm teknikleri içeren yapısıyla

sınava hazırlanmada öncü bir kitap olma amacıyla da hizmetinize sunulmuştur. Yoğun bir araştırma ve çalışma sürecinde hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi pegem@pegem.net adresini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...

Başarılar. . .


ISBN: 9786053186854

Baskı Sayısı: 5.Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 370

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz