Kategorisi:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Hukuk   ›   Hukuk
../resim/urun/24732200.jpg

Hukuk Soru Bankası - Referans


Editör(ler) :
Yazar(lar) : Ömer Keskinsoy Abdülkerim Yıldırım 
Yayınevi: Savaş Yayınevi
Sosyal Medyada Paylaş


Kariyer elde etme hedefinde olan kıymetli genç arkadaşlarımızın bu güne değin kitabın 6 baskısına gösterdiği teveccüh, 7 inci baskı için bizleri heyecanlandırmış ve sorumluluk bilincimizi pekiştirmiştir. Bu vesileyle, kitabın 7 inci baskı için hazırlanmasında gereken hassasiyeti en üst düzeyde tutarak, yeni sorular ilave edilmiş ve ayrıca 3 üncü yargı paketi kapsamında kitaptaki soruları tashih edilmiştir.

Kitabın 6 ıncı baskısından sonraki sınavlarda sorulan sorular dikkate alınarak yeni sorular hazırlanmış olup, bunun yanı sıra, mevzuat değişiklikleri, yargı kararları gibi hususlar göz önünde bulundurularak, hem daha önceki sorular bu gözle yeniden incelenmiş, hem de bu değişiklikler kapsamında yeni sorular hazırlanmıştır.

Daha önceki baskılardaki önsözlerde de ifade edildiği üzere, bu kitap içerisinde yer alan sorular ve soruların altındaki açıklamalar, sadece soru çözme tekniğini geliştirmeye yönelik olmayıp, detaylı izah edilmek suretiyle klasik sınavları da karşılayıcı, bilgi desteği sağlayıcı ve ders kitabı düzeyinde bilgiler içerici bir mahiyet arz edici şekilde kaleme alınmıştır.
Ortalama Puan:
ISBN: 9789756332538
Baskı Sayısı: 7. Baskı
Basım Tarihi: Eylül 2012
Baskı Yeri: Ankara
Sayfa Sayısı: 2280
Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

ETİKETLER

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2015 © Pegem Akademi Yayıncılık.