../resim/urun/466542200.jpg

İlköğretim 6. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası


Editör(ler) :
Yazar(lar) :
Yayınevi: Final Yayınları
Sosyal Medyada Paylaş


Elinizdeki kitap "final İlköğretim Destek Kitapları" dizisinin özgün eserlerinden biridir. Yeni öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış olan bu kaynakla başarınıza katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

"6. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası" kitabı sizleri hem SBS’ye hem de okul derslerinize hazırlayacaktır. Geçtiğimiz yıllardan itibaren uygulanan yeni öğretim programlarıyla okullarımızda daha çok, öğrenci merkezli ve uygulamalara dayalı bir eğitim verilmekte; buna dayanarak Seviye Belirleme Sınavları uygulanmaktadır. Biz de güncellediğimiz kitabın bu programla ve SBS sınavlarıyla uyumlu olmasına özen gösterdik.

Öğrenme, dayanıklı bilgilere dönüşmedikçe öğrenci, test çözme ve uygulama konusunda sorun yaşamaktadır. Bu kitap öğrendiklerinizi pratiğe dönüştürme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Kitapta Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler derslerinin tüm içeriği okul müfredatlarına uygun olarak yer almaktadır. Kitaptan yeterince yararlanabilmenin ilk koşulu düzenli çalışmaktır. Elinizdeki kitap, öğrendiğiniz konularda daha çok çözerek pratik kazanmanızı sağlama amacına yönelik testler içermektedir. Testlerde öğretici, pekiştirici ve denetleyici sorular bulunmasına özen gösterilmiştir.

Çözerken zorlandığınız konuiar olursa final’in aynı yayın dizisine ait Konu Anlatımlı Kitaplarından yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki başarı planlamayla ve ısrarlı çalışmayla gelir, final’in sloganında da belirttiğimiz gibi "Hiçbir başarı tesadüf değildir."
Ortalama Puan:
ISBN: 9786055957322
Baskı Sayısı: 1.Baskı
Basım Tarihi: Ekim 2008
Baskı Yeri: İstanbul
Sayfa Sayısı: 634
Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

ETİKETLER
,

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2013 © Pegem Akademi Yayıncılık.