Kategorisi:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Eğitim Bilimleri   ›   Mesleki Eğitim
../resim/urun/471662200.jpg

Kalıp Hazırlama


Editör(ler) :
Yazar(lar) : Ayfer Çelebi Neriman Şentürkler Yaşar Ünlüer 
Yayınevi: YaPa (Ya-Pa) Yayınları

1984 yılında ilk defa atölye çalışmasına Kadıköy’de TASARI ile başladık. 1936 yılında MEB’e bağlı kurs statüsünde eğitime ilk adımı yine TASARI ile attık. Stilistliğin adını ilk defa bir kuruma koyan TASARI oldu. Modelistlik eğitimine I yıl sonra başlanan kurumda, üniversite öğretim üyeleri ile AÇIKÖGRETİM, DG5, LES, KPSS, SMMM sınavlarına yönelik akademik programlar açıldı ve bu programların yayınlan oluşturuldu.

Teknolojinin bütün imkânlarından yararlandığımız kurumumuzun, MODA-TEKSTİL bölümü bünyesindeki halkla ilişkiler birimimiz, firmalarla iletişim kurarak öğrencilerimize iş olanağı yaratmaktadır. Gerber, Lectra, Adobe Photoshop ve Macromedia Freehand sistemleriyle çağı yakaladığımız şu günlerde, bu kitap ile İstanbul dışına çıkıp, bilgilerimizi paylaşmayı amaçladık.

Kitabımızın yazılma amacı bize ulaşamayanlara ulaşarak bilgi ve deneyimimizi aktarmaktır. Kitabı yazıp hazırlayan arkadaşlarımız ve deneyimli öğretmenlerimiz, Yaşar Ünlüer’le 1984’ten, Ayfer Çelebi ile 1986’dan, Neriman Şentürkler ile de SOOl’den bu yana çalışmaktayız. Kendilerine kurumumuza yıllarca verdikleri emek ve bu kitabın ortaya çıkmasındaki özverili çalışmaları için teşekkür ederim. Ayrıca bu kitabın basıma hazırlanması ile ilgili teknik çalışmaları için Enis Karahasan’a da teşekkür ederim. Net, doğru, kolay anlaşılabilen bir dille yazılmış bu kitaptan faydalanacağınızdan eminim. Üst beden, elbise, manto - tayyör, model uygulamaları, erkek giyimi, çocuk giyimi, iç giyim, stilistlik ve moda tasarımı kitaplarını da hazırlayıp moda - tekstil kitap dizimizi tamamlayacağız.

Ortalama Puan:
ISBN: 9789759930370
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Baskı Yeri: İstanbul
Sayfa Sayısı: 252
Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

ETİKETLER
,

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2013 © Pegem Akademi Yayıncılık.