Kategorisi:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Sınavlara Hazırlık   ›   KPSS A Grubu
../resim/urun/47897_B.jpg

KPSS İktisat 2015 - 2 Cilt


Editör(ler) :
Yazar(lar) : Zeynel Dinler 
Yayınevi: Ekin Kitabevi Yayınları
% 20
Liste Fiyatı: 86,40

İndirimli Fiyat: 69,12

% 0 Havale indirimi ile
69,12 'ye alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş


 
 
KPSS ve kariyer sınavlarına hazırlık niteliğindeki bu kitapta, 2001 ile 2013 yılları arasında yapılmış olan 13 KPSS sınavında sorulmuş sorularla diğer kariyer sınavlarında sorulmuş binlerce soru, iktisat ders kitaplarında yer alan çeşitli bölüm başlıkları altında toplanarak yanıtlanmıştır.
Ancak soruların sıralanışındaki titizlik ve soruların çözümündeki de­taylar göz önüne alındığında, KPSS İKTİSAT kitabı, soru bankası olmaktan öte, sorulardan hareketle hazırlanmış her konuyu kapsayan bir iktisat kitabı niteliğindedir. Soruların yanıtları verilirken, aynı zamanda konu anlatımına da yer verilmiş olması, okuyucunun iktisat temelini sağlamlaştırmakta ve ders kitaplarını çalışan ancak soruları çözmekte zorluk çekenlere, ders ki­taplarındaki bilgilerden hareketle soruların nasıl cevaplandırılması lazım geldiğinin anlaşılmasında yardımcı olmaktadır.
Ortalama Puan: 5
ISBN: 9786053270928
Baskı Sayısı: 11. Baskı
Basım Tarihi: Aralık 2014
Baskı Yeri: Bursa
Sayfa Sayısı: 2032
Ebat: 16.5x23.5

kerem g.
23.8.2013
Ceterus-Paribus falan hikaye Zeynel ve ekibi şahane... İktisatı öğrenmek için muhteşem bir kitap. Kurum sınavlarına gönül verenler kesinlikle almalı. Öyle ki; kitabı çözdükten sonra içinizden artık iktisat sorusu yazmak geliyor. Ayrıca pegem.net`i siparişimi 1 günde bana ulaştırdıkları ve indirimli fiyatı konusunda taktir ediyorum.

Gülay YÜCEL
27.5.2013
Muhteşem bir kitap...İktisatı bu kitaptan öğrendim diye bilirim. Kitaba her çalıştığımda zeynel hocaya dua ediyorum.Emeğine ,eline sağlık hocam.Bütün KPSS ye hazırlananlara tavsiye ederim.

SUAT GENCER
7.11.2012
cok basarılı gayet guzel bır kıtap

suat suut
6.11.2012
gerek mıkro ve makro kıtabı gerekse bu kurum ve kpss soruları cozumlu kıtabı vazgecılmez bır saheser.

Esin
2.10.2012
Onca göz korkutucu iktisat kitabı içerisinden Pegem.net aracılığıyla tesadüfen tanıştığım kitap bence piyasanın en iyisi. Bu kitabı görükten sonra konu anlatımlı bir iktisad kitabına ihtiyaç duymadım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ayrıca emeği için de yazara da teşekkürler.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

ETİKETLER

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2015 © Pegem Akademi Yayıncılık.