Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)
Ciltsiz
16,00 TL
%23
12,32 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kitap konferans olarak Uşak Üniversitesinde Türk Dünyası Topluluğuna anlatılmıştır. Akıcılığı ve bugünle ilinti kurulması hasebiyle 3 Mayıs 1944’ü Tarih Baba’nın ağzından anlattık. Amacımız bir başka bakış açısıyla o günkü Türkiye’nin haliyle anlatmaktı. Büyük ve tarihi olayı sadece kuru kuruya anlatmak istemedik

  Yakın zamanda konu edilip, fitne, fesat çıkarılan isim değişikliği konusunu açıkladık. İstedik ki bu kitapçığı eline alan özellikle gençler bir çırpıda okusunlar. Herkes okusun. Sadece Türk Milli-yetçiliğine gönül vermiş kişiler okumasın. Dediğimiz gibi herkes okusun. Ve yaşananları iyi anla-sın ki, yabancı ideolojilerin esiri, tutsağı olmasınlar. İstedik ki her Türk aydını 3 Mayıs 1944’ü yeniden yaşasın ve bundan sonrada yaşatsın.

  Bu olayda önemli yer teşkil eden olayın başlangıcı ve gidişatını belirleyen Başvekil Saraçoğ-lu’na yazılmış Hüseyin Nihal Atsız’ın “Açık Mektup 1 ve 2”si ile Reisicumhur İsmet İnönü’nün “19 Mayıs Nutku” kitapçığın içinde mevcuttur.

  3 Mayıs 1944 Türk tarihi için önemli bir olaydır. Milliyetçi gençliğin neler yapabileceğini orta-ya koyması, milli olmayanları, gayrı milli olanları derinden sarsmıştır.
  Herkes anlamıştır ki, ulu önder Mustafa kemal Atatürk’ün dediği gibi, değişmeyen, değiştire-medikleri şekilde “Türkiye Türklerindir”.

  Basım tarihi: Nisan 2019

  Baskı Sayısı: 1

  Sayfa Sayısı: 56

  Ağırlık: 56

  En/Boy: 14/21

  Cilt Tipi: Ciltsiz

  Kağıt Tipi: 2. Hamur

  Basım Yeri: Türkiye/Ankara

  Basım Dili: Türkçe

  Barkod: 9786057501127

  Cep Boy: Evet

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.