Kullanım Şartları

www.pegem.net ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Pegem.Net’e aittir. Pegem.Net’in lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Pegem.Net sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye Pegem.Net tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Pegem.Net bağlantılarının güvenliğini Pegem.Net kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Pegem.Net sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Pegem.Net hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- Pegem.Net yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.