Pegem.Net

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme

Pegem.net sitesinden siparişleriniz online Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz. Sitemizde bütün kredi kartları geçerli olup aşağıdaki Kredi Kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
Garanti Bankası       :  BonusCard
Yapı Kredi Bankası  :  World
Türkiye İş Bankası   :  Maximum
Akbank                     :  Axess

Havale/EFT ile Ödeme

Pegem.net`den Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT seçeneklerini kullandığınızda sayfada belirtilen havale indirim oranıyla alışveriş yapma imkanına kavuşursunuz. Alışveriş sürecinizde havale yapacağınız bankayı seçerek işlemlerinizi hızlandırabilirisiniz.
Lütfen Havale/EFT işlemleriniz esnasında açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeyi unutmayınız. Havale/EFT ile verilen siparişlerde tarafımıza ulaşan banka dekontları kontrol edilerek, hesaplarımıza geçtiği onaylandıktan sonra işleme alınır. Havale/EFT işlemini tamamladığınızda aşağıdaki yollardan birini seçerek işleminizi bildirebilirsiniz:
• Havale bildirim formunu doldurarak. Form için tıklayınız. 
siparis@pegem.net`a eposta ile göndererek.
• Dekontu 0 312 431 37 38 numaralı faksa göndererek.

Kapıda Ödeme

Ürünüm gelmeden parasını ödemem diyorsanız Pegem.net`den size özel hizmet kapıda ödeme.
Sayfada belirtilen kapıda ödeme ek hizmet bedelini kabul ederek Türkiye`nin her yerine kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Lütfen dikkat kapıda ödeme siparişlerinde bütün teslimat bilgilerini eksiksiz doldurulması zorunludur.

Posta Çeki ile Ödeme

Pegem.net`ten Posta Çeki ile ödeme yapabilirsiniz.