Sipariş Süreci

Sipariş Öncesi
Türkiye’nin akademik ve eğitim yayınlarında en büyük alışveriş sitesi olan Pegem.Net’e hoşgeldiniz. 2005 yılından beri binlerce müşterimiz Pegem.Net güvencesiyle aradıkları yayınlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştılar. Sizinle de aynı duyguları paylaşacağımız iyi alışverişler diliyoruz.

Pegem.Net’te yer alan onbinlerce yayın arasından sipariş edeceğiniz eserleri üye veya üye olmadan Havale, Kredi Kartı ve Kapıda Ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde bazı avantajlara ve ek hizmetelere sahip olacaksınıız. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalara katılabilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz kitapları favorilerinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş esnasında karşılacağınız her türlü soru ve sorun için http://destek.pegem.net adresini veya 0 312 425 90 90 numaralı Bilgi/Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Kredi Kartı ile Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladığınızda Kredi kartınızdan ödemenin alındığına dair provizyon kodunu ve siparişinizin onayladığına dair mesaj alacaksınız. Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bundan sonra Pegem.Net Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınır.

Havale ile Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladıktan sonra ödeme yapabileceğiniz Banka ve Posta Çeki Hesap Numaraları bilgileri ile sipariş numaranız e-posta adresinize ulaştırılır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair bilgiyi http://www.pegem.net/kitabevi/siparis_bildir.aspx adresinden veya 0 312 431 37 38 numaralı faksa göndermeniz gerekmektedir.Siparişiniz ödeme yaptığınız banka tarafından gönderilen dekont ile tutar kaşılaştırılır. Bundan sonra Pegem.Net Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınır.
 
Siparişleriniz tedarik sürecine alındığında işleme alındığı anda siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise sipariş günü, mevcut değil ise sitemizde belirtilen tedarik sürecinde karşılanıp kargoya verilmektedir. Siparişleriniz kargoya verildiğinde sistemimize kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.