Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)

Çözerken Öğreten ES’İle ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Hilmi Türkyılmaz
Ciltsiz
75,00 TL
%22
58,50 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ES'İLE, ÖABT-Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve  ÖABT- İmam-Hatip Lisesi  Meslek dersleri  Öğretmenliği  kapsamındaki  soruları çözmede  siz  değerli öğretmen adaylarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu bağlamda tamamı çözümlü  soru bankası kitabı olan  ES'İLE her iki öğretmenlik alanına da  uygundur.

  Kitabın hazırlık aşamasında, ÖSYM tarafından yapılan son güncellemeler dikkate alınmış, sınavda  çıkacak sorularla uyumlu nitelikte ve kapsamlı olması hedeflenmiştir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı da  2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredatında bazı değişiklikler yapmıştır. Bu değişiklikler de sınavın önemli bir ağırlığını oluşturan alan eğitimi testi açısından son derece önemlidir.

  15 bölümden oluşan kitabımızda, her biri ayrı konu başlıklarından oluşan  toplamda 1150 soru içeren 115 test bulunmaktadır. Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan çözümlü anlatımları ve açıklamaları ile bu özgün  ve  inovatif sorular, ÖABT`de  çıkacak sorularla konu ve tarz itibariyle birebir örtüşmektedir. Ayrıca ayrıntılı konu  çözümleri, hem konu tekrarı hem  de konu anlatımı anlamında sizlere müstakil bir kaynak kadar faydalı olacaktır.

  Basım Tarihi: Mayıs 2019

  Baskı Sayısı: 1

  Sayfa Sayısı: 544

  Ağırlık: 544

  En/Boy: 19/27

  Cilt Tipi: Ciltsiz

  Kağıt Tipi: 1. Hamur

  Basım Dili: Türkçe

  Barkod: 9786052455012

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.