Eğitimde Proje Geliştirme ve Yönetme

Murat Taşdan
54,00 TL
%15
45,90 TL

Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Bilgiye erişmenin yollarının arttığı ve kolaylaştığı, bilgiye sahip olmanın tek başına çok da anlamlı olmadığı bir öğrenme ortamında, bilginin enformasyona ve beceriye dönüştürülmesi eğitimin her aşamasında başat hale gelmiştir. Eğitim kurumları için de proje kültürü ve proje hazırlama istenen temel beceri haline gelmiştir. Eğitimcilerin ve öğrencilerin karşılaştıkları sorunları çözebilme becerisi ve bu becerinin gelişimine yatırım yapmak zorunluluk olmuştur.

  Dijital dönüşüme tanıklık ettiğimiz bu dönemde, öğrenme-öğretme biçimi ve öne çıkan beceriler de değişmekte ve dönüşmektedir. Okullardaki öğrencilerden başarılı olmaları için beklenen ve onların ihtiyaç duydukları beceriler önceki nesillere göre önemli ölçüde farklılaşmıştır. Öğrencilere 21.yüzyılın gerektirdiği eleştirel düşünme, problem çözme, etkili iletişim kurma, inovasyon ve girişimcilik gibi temel becerileri kazandırmanın ve yaşamboyu öğrenmeyi tutku haline getirmenin yolu proje tabanlı öğrenme ve proje hazırlamaktan geçmektedir. Bu projelerle öğrenciler ve araştırmacılar deneyimlerini zenginleştirip bir ekibin üyesi olarak sürekli değişen dünyamızda karşılaştıkları zorlukların üstesinden daha kolay gelebilirler.

  Basım Tarihi : 1.6.2021

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 240

  Ebat : 18,5x27,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786257676823

  Editörler

  Murat Taşdan

  Halil İbrahim Kaya

  Yazarlar

  Halil İbrahim Kaya

  Emine Su Tonga

  Zeynep Ayvaz Tuncel

  Demet Niron Gören

  İsmail Keskin

  Rasim Tösten

  Murat Taşdan

  Aslı Yurttaş

  Ali İbrahim Can Gözüm

  Mustafa Çağatay Korkmaz

  Mehmet Barış Horzum

  Elif Bozyiğit

  Nalan Özbey

  Adnan Küçükoğlu

  Tuğba Öcal

  Behçet Oral

  Funda Erdoğdu

  Özlem Çakır

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.