Ciltsiz
54,00 TL
%15
45,90 TL

Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Eğitim sürecinin temelleri her ne kadar aynı kalsa da; süreç içerisindeki konular, yöntemler güncellenmekte, her geçen gün yenilenen bilgi ile “eğitim gönüllüleri” kendini geliştirmektedir. Elinizdeki bu kitap, bu gelişim sürecinde okuyucunun başucu kaynağı olacak bir nitelik taşımaktadır. Çünkü bu kitap, eğitimin temel yapısını öğretmen adaylarına anlatmayı, öğretmen adaylarını mesleğe ilk adımlarını atarken desteklemeyi amaçlamasının yanında; eğitimi kendine dert edinmiş, “iyi insan iyi vatandaş” yetiştirme sevdalısı eğitimciler için kaleme almıştır.
   
  Titizlikle sürdürülen bir ekip çalışmasının ürünü olan bu kitapta, bölümlerin girişinde öğrenme hedefleri ve bölüm içeriğine yer verilmiş; bölümler çok fazla ayrıntıya girilmeden kaleme alınmıştır. Konuların daha açık ve anlaşılır olması amacıyla kullanılan dile dikkat edilmiş, teorik bilgilerin görseller ve eğitim sürecinde kullanılan örnekler ile desteklenmesine özen gösterilmiştir. Bu kitabın bir diğer önemli özelliği de YÖK’ün belirlediği 2018 yılı ders içeriği düzenlemesine uygun olarak hazırlanmış olması ve bu içeriğe ek olarak, eğitimin teknolojik temelleri ile Türk eğitim sistemi bölümlerine yer verilmesidir. Ülkemizin güzel çocuklarını aydınlatacak, fark yaratacak eğitimcilerimize ve
  öğretmen adaylarımıza faydalı olması dileğiyle…

  Basım Tarihi : 1.10.2021

  Baskı Sayısı : 3.baskı

  Sayfa Sayısı : 320

  Ebat : 16x23,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786052414859

  Editörler

  Servet Hali

  Esra Töre

  Yazarlar

  Kamil Arif Kırkıç

  Servet Hali

  Bülent Aksoy

  Sadettin Erbaş

  Emine Dağlı

  Okan Sarıgöz

  Ferah Güçlü Yılmaz

  Özge Hacıfazlıoğlu

  Elif Polat

  Soner Mehmet Özdemir

  Mehmet Katrancı

  Esra Töre

  Fatma Kalkan

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.