Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)

Eylem Araştırması: Beden Eğitiminde Araştıran Öğretmen

Gökçe Erturan İlker
Ciltsiz
35,00 TL
%15
29,75 TL

Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Dr. Gökçe ERTURAN İLKER

  Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu`nda lisans, Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitiminin ardından 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi sonrasında, 2011-2012 yılları arasında bir yıl süreyle Birmingham Üniversitesi Spor, Egzersiz ve Rehabilitasyon Bilimleri Yüksekokulu`nda misafir araştırmacı olarak araştırmalarını yürüttü. Halen Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir. İlgilendiği araştırma konularının başında beden eğitimi, spor ve egzersiz ortamlarındaki bireysel ve ortama bağlı faktörlerin motivasyon, psikolojik iyi-oluş ve performansı etkisi ile bu ortamlarda ölçme ve değerlendirme gelmektedir.

   

  Dr. Deniz HÜNÜK

  Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu`nda lisans ve yüksek lisans eğitiminin ardından, 2013 yılında ODTÜ Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde doktora eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi sırasında 2010-2011 yılları arasında bir yıl süreyle İrlanda’da Limerick Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü’nde ziyaretçi araştırmacı olarak çalışmalarını yürüttü. 2013 yılından beri Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir. İlgilendiği ve çalıştığı konuların başında beden eğitimi öğretmenlerinin mesleki gelişimi ve beden eğitimi derslerinde öğrencilerin öğrenmesi üzerine etkileri, program geliştirme ve öğretmen eğitiminde eylem araştırması konuları gelmektedir.

  Basım Tarihi : 1.12.2018

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 134

  Ebat : 16x23.5 cm

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786052415290

  Editörler

  Gökçe Erturan İlker

  Deniz Hünük

  Yazarlar

  M. Levent İnce

  Leyla Saraç

  Koray Kılıç

  Gıyasettin Demirhan

  Gökçe Erturan İlker

  Deniz Hünük

  Mine Müftüler

  Canan Koca

  Erhan Devrilmez

  Serap Sarıkaya

  Cevdet Cengiz

  Zuhal Kavak Çetinyürek

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.