Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)
Ciltsiz
36,00 TL
%15
30,60 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İlkokulda Yabancı Dil Öğretimi kitabı, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki 9 saygın üniversitenin alanında uzman 13 akademiyeni tarafından tarafından 12 bölüm hâlinde titizlikle hazırlanmıştır.
  İlkokulda Yabancı Dil Öğretimi kitabının amacı; YÖK tarafından içeriği “Türkçe ve İngilizce öğretimin karşılaştırılması, ilkokul düzeyinde İngilizce öğretiminde kullanılan yaklaşım, yöntem, teknik ve uygulamalar, ilkokul yabancı dil dersi 2, 3 ve 4. sınıf öğretim programındaki ilgili konular, kazanımlar ve bunlara uygun etkinlik örnekleri” ifadeleriyle tanımlanan ve Eğitim Fakültelerinin Sınıf Öğretmenliği Lisans Eğitimi programlarında 7. yarıyılda okutulan “İlkokulda Yabancı Dil Öğretimi” dersinin etkili ve başarılı bir biçimde okutulmasına katkı sağlamaktır.
  İlkokulda Yabancı Dil Öğretimi kitabı, içerik olarak YÖK tanımına uygun hazırlanmakla birlikte, dil öğrenimi ve edinimi ile ilgili teorileri, çocukların öğrenme özelliklerini ve yabancı dil öğretiminde çağdaş uygulamaları da ele almakta; tüm bu bilgileri Sınıf Öğretmenliği okuyan öğretmen adaylarının ve alanda görev yapmakta olan Sınıf Öğretmenlerinin en üst düzeyde yararlanabilmesine olanak sağlayacak biçimde, okuyucularına sade bir dille aktarmaktadır.
  İlkokulda Yabancı Dil Öğretimi aynı zamanda, yabancı dil öğrenimi sürecinde çocuklarına yardımcı olmaya çalışan ailelere de bir rehber olma özelliğindedir.

  Basım Tarihi : Mayıs 2019

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 280

  Ebat : 16x23,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Barkod : 9786057895905

  Katkıda Bulunanlar

  Diğer Yazarlar : Arif Sarıçoban

  Diğer Yazarlar : Ayşegül Takkaç

  Diğer Yazarlar : Burcu Ak Şentürk

  Diğer Yazarlar : Çise Çavuşoğlu

  Diğer Yazarlar : Hasan Bedir

  Diğer Yazarlar : Hatice Ergül

  Diğer Yazarlar : İsmail Hakkı Mirici

  Diğer Yazarlar : Mustafa Sevik

  Diğer Yazarlar : Nuray Alagözlü

  Diğer Yazarlar : Serkan çelik

  Diğer Yazarlar : Yağmur Çerkez

  Diğer Yazarlar : Zekiye Müge Tavil

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.