Pegem.Net../resim/urun/1030642200.jpg
İntihar Eylemcisi’nin Eve Dönüşü - Anne Ben Geldim

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Serdar Bayraktutan 
Yayınevi: Karakutu

10,80 % 10 indirim
12,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 5 ' dir. 50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Kapıda ödeme siparişlerinde; Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.TERöR öRGüTLERİNDE FAALİYET GöSTERİP BU YAPILAR İçERİSİNDEKİ YANLIŞI VE KöTüLüĞü GöREREK ORALARDAN UZAKLAŞMIŞ İNSANLARIN ANLATTIĞI çARPICI GERçEKLER BU KİTAPTA!

“Belime bir bomba saracak ve kendimi patlatmaya gidecektim. Bedenim parçalara ayrılacak; gövdem etrafa savrulacak ve belki de çevrede bulunan birçok masumun kanına girecektim... Daha iyi bir gelecek için yola çıkmışken, daha kötü bir pisliğin içine düşmüştüm. ”

“Babam, kırsala gideceğimi nereden anlamıştı bilmiyorum ama beni karşısına alarak; ‘Oğlum, bir gün aklından bu ülkeye ihanet etme düşüncesi geçerse önce çanakkale’ye git, şehit dedenin mezarını bul, ona bir Fatiha oku, ondan sonra ne yaparsan yap,’ demişti...”

“İnsanları özgürleştireceğiz diye dağa çıkarttık ve hemen hepsinin hayatını söndürdük.” “bir köylüyü evinin içinde dipçiklerle döverken, bir çocuğun bizi izlediğini fark ettim. Babasıyla göz göze geldiler, bu onların son bakışmalarıydı. Kendime şu soruyu soruyorum: ‘Halk için mücadele böyle mi olmalı?’…” Milyonlarca insanın hayatı terörden etkilendi. On binlerce masum insanın kanı akıtıldı. Binlerce genç insan ya terör örgütlerince öldürüldü ya da çeşitli yollarla kandırılarak birer katil haline getirildi... Ailelerinden, sevdiklerinden kopup bu örgütlere katılan gençlerin büyük çoğunluğu kısa süre sonra içine sürüklendikleri çıkmazı fark etse de, artık ne dönecekleri bir evleri ne de yeniden başlayacakları bir hayatları vardı...

Hem bu çaresizliğe merhem olmak hem de terör örgütlerinin çözülmesini sağlamak amacıyla son yıllarda yeni yasal düzenlemelere gidildi. İçinde bulunduğu çıkmazdan Kurtulmak isteyen insanlara imkânlar sağlandı. İnsanların hangi koşullarda bu örgütlere katıldığı ve hangi şartlarda buralarda yer almaya devam ettiği konusunda fikir edinildi. Terör örgütü, ne kötü muameleden ne de işkenceden korkuyor. Onu korkutan tek bir şey var: Diyalog kurmak!


ISBN: 9789944714068

Baskı Sayısı: 2

Basım Tarihi: Ocak 2010
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 25

Ebat: 13.5x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Türk Aynştaynı
39 adet satıldı
19,20

2
Kalanlar
12 adet satıldı
5,60

3
Afrika Rüyası
8 adet satıldı
12,00

4
Darağacında Üç Fidan
7 adet satıldı
11,20

5
Bir Dinazorun Anıları
7 adet satıldı
16,00

6
Yazınsal Yaşamlar
2 adet satıldı
20,00

7
Ben Öğretmen Kubilay
1 adet satıldı
10,80

8
Yeni Yüzyılın Eşiğinde

9
Bir Dinozorun Gezileri
1 adet satıldı
16,00

10
Bir Bulut Kaynıyor
1 adet satıldı
12,00