../resim/urun/117630_B.jpg
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Özel Öğretim Yöntemleri I-II

Editör(ler): Sami Şahin
Yazar(lar): Ahmet AğırYüksel Deniz ArıkanHasan ÇakırAbdullah DüvenciMehmet Akif OcakAdile Aşkım KurtEmine TimuçinSönmez PamukAhmet Feyzi SatıcıSibel SomyürekSami ŞahinHarun YılmazArzu Deveci TopalŞemseddin Gündüz
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

42,50 % 15 indirim
50,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kitabımız, Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümleri müfredatında yer almakta olan özel öğretim Yöntemleri I ve II derslerinde ders kitabı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. üniversitelerimizde Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında görev almak üzere bilgisayar ve bilişim teknolojileri öğretmenleri ile eğitici formatör öğretmenlerini yetiştirmektedir.

Kitabımız, bölüm mezunu öğretmenlerin eğitim öğretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyacakları, öğretim yöntemleri ile diğer öğretim öğelerinin alana özgü olarak incelendiği ve sunulduğu bir çalışmadır. Kitabımızda, derslerin kuramsal işlenişinde kullanılmak üzere sunulara; uygulama saatlerinde kullanılmak üzere uygulama etkinliklerine ve ölçme ve değerlendirmede kullanılmak üzere bölüm sonu testleri ve ödevlerine yer verilmiştir.

Her bölümden sonra ek bilgi ve araştırma için kaynaklara yer verilmiştir. Kitabın sonunda yine derslerin işlenişinde ihtiyaç duyulabilecek eklere de yer verilmiştir. Kitabın Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri ve bölüm mezunu öğretmenlerimize katkı sağlayacağı inancındayız.


ISBN: 9786053640639

Baskı Sayısı: 2. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2013
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 456

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,