Pegem.Net../resim/urun/117954_B.jpg
2018 KPSS Maestro Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Yargı Yayınevi

88,50 % 40 indirim
147,50

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


2018 KPSS Maestro Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set

Türkiye’nin alanında öncü firması olan YARGI YAYINEVİ yıllardır değişim ve gelişim içinde olup bu yılda beklentilerin üzerinde çalışmalara imza atmıştır.
 
Hayatlarının önemli bir dönüm noktasına gelen genç memur adaylarına, değişimin önceden farkında olması için üstün çabalar sarf edilmiştir.
 
Hazırlanan setler, soru bankaları ve deneme sınavları şu ana kadar hazırlanan, en anlaşılır, en çoğulcu ve en katılımcı yayınlardır.
 
Yayınevinimiz yıllardır memur adaylarının hazırlık sürecinde bireysel çalışmalarına yardımcı olup başarı düzeyini artırmada tecrübeli öğretmen ve onların kaleminden çıkan yayınlara büyük ihtiyaç duyduğunu bilmektedir.
 
Bu ihtiyacı bu yılda iyi analiz eden Yargı Yayınevi, birçok memur adayının görüşlerine başvurmuş, ortaya çıkan beklentiler doğrultusunda tüm yayınlarını Türkiye’nin önde gelen dershane ve öğretmenleri tarafından gözden geçirmiş ve güncellemiştir.
 
Konu anlatımlı tüm kitaplarda ders öğretmeninin ikonu kullanılarak anahtar bilgiler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından adayların karşısında öğretmen ders anlatırmışçasına görsel hale getirilmiştir.
 
Yayınlarımızda kalıcı öğrenmeleri sağlayacak diğer görsel içeriklere de yer verilmiştir.
 
Adayların sınavın değişen kapsamına, soruların yenilenen formatına uygun çok sayıda ve farklı yapıda soruları çözmeleri gerekmektedir. Bu nedenle soru bankaları ve deneme sınavlarındaki tüm sorular analiz edilmiş, sınavlarda adayın “ bu soruyu Yargı’nın kitabında çözmüştüm.” diyebilmesi anlayışıyla yeni yapıya uygun sorular eklenmiştir.
 
Yayınlarımızda mükemmelliği hissedecek olan adaylara “ Siz hazırsanız, bizde hazırız. “ sloganıyla hazırlıklarını tamamlamıştır.
 
Tanıtım Bülteninden
 
Yazarlar:
Türkçe: Fatih GÖKSOY - Gökhan TOKATLIOĞLU - Öznur SAAT YILDIRIM
Matematik - Geometri: Mustafa ŞEKER - Kenan KIRTEKE - Mehmet TUTAL - Muharrem YILDIRIM
Tarih: Murat ÖZER - Mustafa TUNAY - Mehmet Ali TAN 
Coğrafya: Ömer KOCAKAYA - Ahmet DEMİRCİ
Vatandaşlık: Esra ÖZKAN KARAOĞLU - Osman Oğuz ÇULCU
 

 


ISBN: 9786053076100

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Temmuz 2017
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 1760

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz