Pegem.Net../resim/urun/1181112200.jpg
Bak Resim Yapıyorum 3: Güneşli Bir Gün

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Jenna Winterberg 
Yayınevi: Caretta Yayıncılık

9,60 % 20 indirim
12,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 5 ' dir. 50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Kapıda ödeme siparişlerinde; Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.“Bak! Resim Yapıyorum!” kitaplarıyla, bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, birbirinden güzel resimler yapabildiğini görecek. Çocuklar, “Bak! Resim Yapıyorum!” serisindeki öyküyü okurken, etiketleriyle konuyu takip edecek, kitabın yanında bulunan çizim defteriyle öyküdeki karakterleri kolaylıkla çizdiğini görerek resim yapmak konusunda cesaretlenecek.

Her çocuk resim yapmayı sever, ama kâğıt kalemi ellerine aldıklarında ebeveynlerinden destek ve yeteneklerini ortaya çıkaracak öneriler bekler. Bu seri, çocuklara -ve büyüklere- resim yaparken gerekli önerileri vermenin yanı sıra, onları resim yapma konusunda da cesaretlendiriyor. Çünkü “Bak! Resim Yapıyorum!” kitaplarıyla bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, bir kedi, bir dinazor, bir denizatı, hatta bir iguana çizebildiğini görüyor. “Bak! Resim Yapıyorum!” serisiyle, çocuklar, kitaptaki keyifli ve sürükleyici öyküyü okumakla ya da merakla dinlemekle kalmıyor, öyküde yer alan sevimli karakterlerin nasıl çizildiğini de “adım adım” takip edebiliyor. Ebeveynler öyküyü okurken, çocuklar da kitaptaki karakterlerden herhangi birini, özel tasarımlı çizim kılavuzunda adım adım verilen örneklerin yardımıyla kâğıda dökebiliyor.
Kitaptaki sınırlı destekler, yaratıcılığı ve hayalgücünü öldürmeden, küçük ressamlara masa başında daha güvenli olmayı ve yol göstermeyi, onları cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

ÖZEL TASARIMLI ÇİZİM DEFTERİ VE ETİKETLER

Kitaptaki özel tasarımlı çizim defteri ve etiketler de çocukların çok hoşuna gidiyor. Kitap açıkken kullanılabilecek çizim defterindeki 11 adet tamamlanmamış resimle vakit geçirmek, çocukların yeni bir karakter çizimine başlarken güven kazanmasına yardımcı oluyor.
Kitabın ortasında ise 40tan fazla etiket bulunuyor. Bu etiketler, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlıyor.

ISBN: 9789944702317

Baskı Sayısı: 1

Basım Tarihi: Ekim 2009
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 24

Ebat: 22.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Arkadaşım Boyama 2
21 adet satıldı
4,00

2
Arkadaşım Boyama 1
16 adet satıldı
3,60

3
Arkadaşım Boyama 3
15 adet satıldı
4,00

4
Arkadaşım Boyama 4
10 adet satıldı
4,00

5
İlk Kitabını Kendin Boya - Küçük Kara Koyun

6
Barbie Moda Masalı - Çıkartmalı Boyama Kitabı

7
İlk Kitabını Kendin Boya - Minik Tosbi Evini Arıyor

8
İlk Kitabını Kendin Boya - Evler

9
İlk Kitabını Kendin Boya - Gemiler

10
Çıkartmalı Resim Kitabım