Pegem.Net../resim/urun/119506_B.jpg
Polis Meslek Yüksek Okulları Sınavı Soru Bankası 2014

Editör(ler):
Yazar(lar): Süleyman GünelZiya Demirel
Yayınevi: Arge

13,06 % 40 indirim
21,76

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Polis Meslek Yüksekokulları Soru Bankası Arge Yayınevi 2014
- 140 Test
- Yaklaşık 3500 Soru
- 2008 • 2009 • 2010 • 2011 ve 2012 çıkmış Soruları
EDİTöRLERDEN POLİS ADAYLARINA
Sevgili polis adayları,
ARGE POLİSLİK Kitapları serisinin İkincisi olan “Polis Meslek Yüksek Okullarına Hazırlık SORU BANKASI” adlı eserimizi gözden geçirilmiş ve yenilenmiş halde yayınlamaktan büyük bir onur duyuyoruz.
Bildiğiniz gibi ARGE POLİSLİK Serisinin ilk kitabı “Polis Meslek Yüksek Okullarına Hazırlık Konu Anlatımı” adlı kitabimizdir. Hazırlık kitabıyla, polis olmak isteyen gençlerin sınavlara bilgi yönüyle hazırlanması hedeflenmiş elinizdeki bu kitap ve serinin üçüncü kitabı olan Deneme Sınavları adlı «lapla da bu bilgilerin daha da pekiştirilmesi ve polisliğe adım adım hazırlanılması amaçlanmıştır. çünkü bilimsel araştırmalara göre, bir konuyu bilenler arasında o konuyla ilgili daha fazla soru çözenlerin daha çok başarılı olduğu gerçeği ortaya çıkmıştır.
Elinizdeki kitap, son beş yılda uygulanan ve 2013 yılında da aynen uygulanacak olan sınav sistemine göre alanında uzman bir kadro tarafından hazırlanmış yine alanında uzman başka bir kadro tarafından da gözden geçirilmiş ve elinize ulaşması hedeflenmiştir.
Kitap hazırlanırken son dört yılda yapılan sınavlar esas alınarak sorular tümüyle test tekniğine ve pedagojik esaslara göre hazırlanmış ve bilgilendirici, çözümleyici özellik taşımalarına önem verilmiştir.
çıkmış sorulardan özgün soruların yer aldığı bu eserimizde; Genel Yetenek (Türkçe %30, Mate-matik %30) ve Genel Kültür bölümlerine (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi %10, Türkiye ve Dünya Coğrafyası %10, Temel Yurttaşlık Bilgisi %10, Güncel ve Kültürel Konular %10), konu ve ağırlıklarına göre yer verilmiştir.
Kitabın hazırlanmasında ve titizlikle kontrolden geçirilmesinde büyük emeği olan değerli öğretmen •e eğitimcilerimiz ile kitabın baskı öncesinde baskısında ve baskı sonrasında emeği geçen herkese leşekkür ederiz.
Sizleri Emniyet Teşkilatının değerli bir mensubu olarak görmek umuduyla...
Ziya DEMİREL Süleyman GüNEL


ISBN: 9786051570099

Baskı Sayısı: 3.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2013
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 530

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz