../resim/urun/120442_B.jpg
Öğrenme Öğretme Kuram ve Yaklaşımları

Editör(ler): Behçet Oral
Yazar(lar): Yaşar Barutİsa KorkmazMehmet GültekinArzu Taşdelen KarçkayTahsin İlhanHasan Hüseyin ŞahanNihat UyangörMurat GökalpAdnan KüçükoğluKerim GündoğduErdoğan KöseOrhan AkınoğluAhmet ÇobanBehçet OralSonnur IşıtanYunus AvanoğluCeyhun OzanSeydi AktuğYıldız Öztan Ulusoy Taha YazarKasım KarataşMehmet MuratRamazan DemirZühal ÇubukçuTuncay ArdıçBayram Aşılıoğlu
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

53,55 % 15 indirim
63,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Çok sayıda akademisyenin katkısıyla hazırlanan öğrenme ve öğretme Kuram ve Yaklaşımları kitabı, öğrenme ve öğretme konusunda geniş bir kuram bilgisi sunmaktadır. Bu nedenle, öğretmen yetiştiren programlar için bir kaynak görevi görebilir. Kitabın kapsadığı konular dikkate alındığında, öğretmenler için de bir başvuru kaynağı olabilecek niteliktedir.

Eğitim fakültelerinin programları, çağın ihtiyacına cevap vermek için sürekli yenilenmektedir. Bu çerçevede yapılan bir değişiklik de öğrenme ve öğretme kuram ve yaklaşımlarının bir ders çatısı altında birleştirilmesidir. Bu açıdan bakıldığında kitap bir yeniliği de içermektedir.

YöKün öğretmen yetiştiren programları için önerdiği formata uygun olarak hazırlanan bu kitap, sadece öğretmen ve öğretmen adayları için değil; öğrenme ve öğretme işi ile ilgilenen herkes için yararlı bir kaynaktır.


ISBN: 9786053641827

Baskı Sayısı: 5. Baskı

Basım Tarihi: Mart 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 728

Ebat: 16x23.5

| dilber göktekin, 2.6.2013 11:53:51

Behçet Hocam bu kitabı okudum çok faydasını gördüm, teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın emeğiniz için teşekkürler.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,