Pegem.Net../resim/urun/1297212222.png
Ağaç Malzeme Teknolojisi

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Yalçın Örs Hakan Keskin 
Yayınevi: Gazi Kitabevi

26,10 % 10 indirim
29,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Ağaçtan elde edilen malzemelerin özelliklerini tanıtan ve rasyonel kullanımları için gerekli temel bilgileri içeren "Ağaç Malzeme Teknolojisi" kitabı, Gazi üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Mobilya ve Dekorasyon Eğitimi Bölümü, Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi Endüstriyel Teknoloji Eğitimi Bölümü ve Ağaç İşlerine yönelik mühendislik bölümleri için hazırlanmıştır.

"Ağaç Malzeme Teknolojisi" kitabı, "Odunun Oluşumu ve Yapısı, Odunun Mikroskopik Yapısı, Odunun Makroskopik Yapısı, Odunun Kimyasal Yapısı, Ağaç Malzemenin Fiziksel özellikleri, Ağaç Malzemelenin Mekanik özellikleri, Ağaç Malzemenin Kurutulması, Ağaç Malzemenin Korunması (Emprenye), Tabakalı Ağaç Malzemeler, Profil üretiminde Kullanılan Kaplamalar ve Bazı Ağaç Türlerinin Kullanım İmkânları" olmak üzere 11 bölüm olarak hazırlanıp son bölümde ek olarak ağaç malzemelere ilişkin TSE standartları verilmiştir.


ISBN: 9786055804008

Baskı Sayısı: 1.Basım

Basım Tarihi: Ocak 2008
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 200

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz