Pegem.Net../resim/urun/131772_B.jpg
Yönetim Bilimi ve Türk Kamu Yönetimi

Editör(ler):
Yazar(lar): Yusuf Şahin
Yayınevi: Ekin Kitabevi Yayınları

21,11 % 5 indirim
22,22

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Yönetim Bilimi ve Türk Kamu Yönetimi 

Gözden geçirilmiş yeni haliyle bu kitap, benzer başlıkta yazılmış kitaplardan beş özelliğiyle ayırt edilebilir: Birincisi, var olan kitaplar, hacimce oldukça büyük kitaplardır. Bu kitap, "Yönetim Bilimi", "Kamu Yönetimi", "Türk Kamu Yönetimi" gibi derslerde bir öğrenci-ye verilecek bilginin alt sınırını takip etmektedir.

İkincisi, bu kitabın bölüm sonlarında test sorularına yer verilmiştir. Bununla birlikte bölüm sonundaki test soruları sayesinde öğrenciler, bir taraftan derse çalışacaklar, diğer taraftan, ne tür sorularla karşılaşabilecekleri konusunda bir fikir sahibi olacaklardır.

üçüncüsü, temel kavramlar, kurumlar, isimler metin içerisinde farklılaştırılmıştır. İşte bu durumda, metin içerisinde farklılaştırılarak yazılan yerlere dikkatlerin yoğunlaştırılmasında büyük yarar vardır.

Dördüncüsü, bazı isimler ve onlara ilişkin resimler kum içine alınmıştır. Bununla da okumayı kolaylaştırmak amaçlanmıştır.

Beşincisi ve sonuncusu ise bu kitabın dilinin olabildiğince sade oluşudur. Bu kitap, bu türden seçkinci bir tavrı terk etmesiyle de ayırt edilebilecek bir kitap niteliğindedir.

Konu Başlıkları

Yönetim ve örgüt

Yönetim Kuramları

Yöneticinin Görevleri

Kamu Yönetimi

Türk Kamu Yönetimi

 


ISBN: 9786053271932

Baskı Sayısı: 6. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Trabzon

Sayfa Sayısı: 384

Ebat: 15x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz