../resim/urun/1322902200.gif
Muhasebe Problemleri

Editör(ler):
Yazar(lar): Erhan Yalçın
Yayınevi: Savaş Yayınevi

23,75 % 5 indirim
25,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Muhasebe Problemleri Klasik Sınavlar İçin Klasik Sorular Dizisi

KONULARINA GöRE AYRILMIŞ çöZüMLü KLASİK MUHASEBE PROBLEMLERİ & TAMAMI çöZüMLü MONOGRAFİ SORULARI

Değerli arkadaşlar, memuriyet sınavlarına giriş için ülkemizde son on yıldır öSYM’ce ön eleme niteliğinde yapılan KPSS sınavlarında yüksek bir puan almak ve daha sonra ilgili kurumlarca açılan sınavlarda başarılı olmak gerekmektedir. Sınavlara hazırlanan aday sayısının fazla olmasına rağmen, kariyer mesleklere alınacak (uzman, müfettiş, denetçi,…vs.) memur sayısının çok az sayıda olması nedeniyle memur adaylarının, çok sıkı ve disiplinli bir şekilde ders çalışması gerekmektedir. Bu süreçte, çalışılan konularla ilgili pratik çalışmalar yapılması kendimizi görmemiz ve öğrendiğimiz bilgilerin kalıcı olması açısından çok önemlidir.

Daha önce yazmış olduğumuz “Muhasebe çalışma Kitabı” isimli çalışmamızın beklenenin üstünde ilgi görmesi ve aldığımız olumlu eleştirilerden cesaret alarak cüret ettiğimiz bu çalışma ile muhasebe konuları, muhasebe sürecinin işleyişine uygun olarak ve monografi tarzında hazırlanmış sorular ve ayrıntılı yanıtları ile açıklanmaya çalışılmıştır.


ISBN: 9786055343088

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Temmuz 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 450

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,