Pegem.Net../resim/urun/132349_B.jpg
6. Sınıf Öğrenci Takipli Matematik Eğitim Seti

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Değer Yayınları

26,67 % 10 indirim
29,63

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


6.Sınıf öğrenci Takipli Eğitim Seti Matematik fasiküller şeklinde hazırlanmıştır. Toplam 12 parçadan oluşmaktadır.

Konu Anlatımlı Fasiküller: Bir yılda işlenecek konular, derslerin niteliğine göre üniteler ya da temalar halinde fasiküllere ayrılmıştır. Konu anlatımları okul müfredatı ve kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Konular ayrıntıya girmeden önemli noktaları ön plana çıkarılarak anlatılmıştır. Her ünite ya da tema bol örneklerle, özgün etkinliklerle ve her türlü test sorusuyla pekiştirilmiştir.

ödev İzleme Testi: Haftalık ders planına göre hazırlanan bu testler, öğretmenin öğrenciye ödev verme ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacaktır. ödev izleme testleri etkinlik tarzında her türlü soruyu ve çoktan seçmeli testleri içerir. Sayfalar kopartılabilir şekildedir.

Cevap Anahtarı Fasikülü: Hem konu anlatımlı fasiküllerdeki hem de ödev izleme testindeki tüm soruların cevaplarını içerir.

öğrenci Takip Formu: öğrencinin ve öğretmenin dolduracağı ayrı kısımlardan oluşur. öğretmen, öğrencinin durumuna göre gerekli değerlendirmeyi yapabileceği ilgili kısımları doldurur, arzu ederse veliye gönderebilir. öğrenci-öğretmen-veli diyaloğuna katkı sağlar. öğrencinin ders başarısı çok daha yakından takip edilebilir.


ISBN: 9786051123110

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Temmuz 2016
Baskı Yeri: İstanbul

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz