../resim/urun/1341092200.png
Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları

Editör(ler):
Yazar(lar): Sezaver Seçki
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

14,07 % 20 indirim
17,59

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bugüne kadar birçok kitap “çekim Yasası”nı sanki “evrendeki tek yasa!” ve tek başına bütün sorunlara cevap olacak bir çözümmüş gibi ele aldı. Ancak bu kitapları okuyanlar yaşam- larında yeterli değişimi meydana getiremeyince hayal kırıklığına uğradılar. çünkü gerçek böyle değildi. “çekim Yasası” kaderimize yön veren çok sayıdaki evrensel yasalardan sadece bir tanesidir. Diğer yasalarla birlikte yaşamınıza uygulayamadığınız müddetçe size hiçbir katkı sağlayamaz.

SINIR öTESİ işte bu nedenle, bu kitabı yayınlıyor..

Kaderimize yön veren birçok evrensel yasa vardır. Bunları sadece bilmemiz bile yaşam kalitemizi yükseltecek güce sahiptir. çünkü her biri biz istesek de istemesek de “birlik- te” çalışıyorlar ve daha sağlıklı, daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor ve yol gösteriyorlar.

Her satırı okuyucuyu içsel potansiyel gücünü dışarıya çıkartmaya kodlanmış, gücünü içeriğindeki Evrensel Yasalar’dan alan bu kitap, size ait olduğu hâlde, göremediğiniz hangi saklı gerçeklerin sizi yönettiğini anlatıyor. 100 kadar Evrensel Yasayla, kaderinize yön veren etkenlere cevap veriyor. Farkında olmadan hangi Evrensel Yasa’ya aykırı davrandığınızı ve bu yüzden hangi sorunlarla karşılaştığınızı vurguluyor. Ardından pratik alıştırmalarla, hangi Evrensel Yasa’ya nasıl uyumlanacağınızın bilgi ve tekniklerini veriyor.

Gerçek hayat hikâyelerinden örneklerle, size farklı bir bakış açısı sunuyor. Kitabın kapağını açtığınız andan itibaren, düşündüğünüzden fazlasını bulacağınıza hazır olun…
çünkü ilk kez bu kitap Evrensel Yasalar ışığında kişisel gelişiminizde ve kaderinize yön vermenizde nasıl davranacağınıza dair çok açık bilgileri anlaşılır bir dille sizlerle pay- laşıyor.


ISBN: 9789758312665

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Mayıs 2012
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 304

Ebat: 14x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri

2
Nagual İle Karşılaşma
4 adet satıldı
3,75

3
İnfoteizm - Tanrı`nın Enformasyonu

4
Sırlar Bohçası
2 adet satıldı
28,60

5
12’den Burçların Gizli Yönleri Ve Izdırapları

6
Uyandıran Rüya
2 adet satıldı
21,90

7
Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

8
Sağlıklı Okültizm
1 adet satıldı
21,00

9
Meleklerle İşbirliği
1 adet satıldı
11,25

10
Tanrıların Alacakaranlığı


ETİKETLER
,