../resim/eResim/161724.jpg
Kavram Teori ve Politikalar

Kurumlar Yazılı Sınavları ve mülakatları

Editör(ler):
Yazar(lar): Ömer Dönmez
Yayınevi: Gazi Kitabevi - Sınav Kitapları

55,20 % 20 indirim
69,00

Sepete At
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Üniversite sonrası kariyer meslekleri sınavlarına hazırlık döneminde, çok zor geçecek bir süreçte başarı, ancak sabırlı bir çalışma ve belli bir birikim sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Meslek sınavlarında başarı için çok çalışmanın yanı sıra sınavlara hazırlanırken doğru kaynaklara çalışmak da son derece önemlidir. Piyasada benzer birçok kaynak olmasına rağmen ÖSYM’nin ve kurumların kendi yapmış oldukları sınavlarda doğru kaynak tercihinin önemi ön plâna çıkmaktadır. Bu bağlamda sınavlarda başarıların sağlanması için değişen soru sistemlerine karşı güncelliğini koruyan temel ders kitapları ile birlikte meslek sınavlarını destekleyici doğru kaynaklardan faydalanmak gerekmektedir. Sınavlara hazırlanan arkadaşlarımızın bu ihtiyaçlarına cevap bulabilmesi amacıyla hazırlamış olduğum "KAVRAM-TEORİ ve POLİTİKALAR” kitabımda değişen kanunlar çerçevesinde hukuksal düzenlemeler yapılmış, güncelliğini yitiren bilgiler çıkarılmış ve yeni kavramlar kitaba eklenmiştir.

Hukuk, iktisat, işletme, maliye ve muhasebe ana bölümleri altında her alan kendi içerisinde değerlendirmeye alınarak gerekli görülen konular öz bir biçimde okuyucunun bilgisine sunulmuştur. Kitabın alfabetik bir dizinle verilmesi ise konulara ulaşma noktasında okuyucuya kolaylık sağlamak için düşünülmüştür.

 


ISBN: 9786050305111

Baskı Sayısı: 12. Baskı

Basım Tarihi: Temmuz 2017
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 871

Ebat: 16x24

| gökhan gök, 15.2.2016 16:30:19

güzell


| Orhan Başkan, 4.6.2014 09:51:41

Yazarın bu başarılı çalışmasının çok faydasını gördüm. İlgili herkese tavsiye derim.


| Erol Yenidoğdu, 21.1.2013 15:38:50

Ömer Dönmez tarafından yazılan bu kitabı çok başarılı buluyorum. Özellikler yeni baskısı müthiş olmuş. Boyut olarak da içerik olarak da. Faydalandım, teşekkür ederim.


| Eyüp Çağlayan, 12.2.2012 21:06:26

Türünün ilki ve çok faydalı olan bir kitap.Ben kullandım, kariyer sınavlarına hazırlanan arkadaşlara mülakat sürecinde faydalı olacak müthiş bir kitap! Tavsiye ediyorum herkese...


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,