Pegem.Net../resim/urun/139082_B.jpg
2019 KPSS A Grubu Optimus Maliye Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

23,10 % 40 indirim
38,50

Sepete At
Yaklaşık 1 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kamuya personel alımına yönelik sınavlarda karşımıza çıkan maliye disiplini, toplumsal yaşamın temelinde yer almaktadır. Çünkü modern toplum düzeninde, devletin faaliyetlerinin öncelikle iktisadi sonuçları belirgin olarak karşımıza çıkmaktadır. Devletin toplumsal yaşamda kendini hissettirmesi ile beraber, maliye disiplini de önem kazanmaya başlamıştır.
Hazırlamış olduğumuz bu kitapta hem KPSS, hem de özgün kurum sınavlarına yönelik kapsamlı bir konu anlatımı ile size yardımcı olma isteğindeyiz. Geniş müfredatı ve soru kapasitesi ile birçok sınava cevap verebilecek nitelikte hazırlamış olduğumuz maliye kitabımızda, güncel ve temel bilgiler yer almaktadır. Konu anlatımlarının yanı sıra kitabımız, soru örnekleri ile de zenginleştirilmiştir. Bu kitabımın hazırlanmasında değerli katkıları olan kurucumuz Suat Düz’e, müdürümüz Kerem Köker’e, dizgi aşamasında titiz çalışmalarından dolayı Şafak Tangıç ve Hilal Sultan Coşkun’a en içten teşekkürlerimi sunarım. Özel bir teşekkürü ise bu kitabın yazım aşamasında kendileri ile daha az ilgilenmeme büyük bir sabırla hoşgörü gösteren oğullarım Taylan ve Efe hak etmektedir. Bütün okurlara hem katılacakları sınavlarda hem de meslek yaşamlarında başarılar
dilerim.
Birhan Çelik

ISBN: 9786052415047

Baskı Sayısı: 5. Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 400

Ebat: 16.5x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz