Pegem.Net../resim/urun/139214_B.jpg
Öğretim Teknolojilerinin Temelleri

Teoriler Araştırmalar Eğilimler

Editör(ler) : Kürşat Çağıltay Yüksel Göktaş 
Yazar(lar) : Charles M. Reigeluth İlknur Reisoğlu Aslıhan Kocaman Karoğlu Nuray Gedik Can Kültür Hasan Çakır Ali Şimşek Zahide Yıldırım Serkan Şendağ Vesile Gül Başer Ertuğrul Usta Eylem Kılıç Serkan Perkmen Feza Orhan Erol Özçelik Fatih Arı Raymond Flores İsmahan Arslan Arı Amani Zaier Sevda Küçük Melike Aydemir Özlem Baydaş Kürşat Çağıltay Hamide Şahinkayası Özlem Çakır Erhan Şengel Türkan Karakuş Uğur Kale Semiral Öncü Recep Çakır Ünal Çakıroğlu Özgen Korkmaz Hasan Karal Nergiz Ercil Çağıltay Neşe Zayim Ali Ekrem Özkul Cengiz Hakan Aydın Levent Durdu Pınar Onay Durdu Bahar Baran Evrim Baran Hatice Sancar Tokmak Hakan Tüzün Ahmet Akın Denizer Yıldırım Mustafa Sırakaya Hasan Tınmaz Selçuk Karaman Yasemin Gülbahar Erman Yükseltürk Ercan Top Engin Kurşun Murat Saran Erdoğan Tezci Yüksel Göktaş Şebnem Çilesiz Fethi Ahmet İnan  Ayşegül Bakar Çörez  Ceylan Kızılduman Yazıcı  Fatma Burcu Topu  Feray Uğur Erdoğmuş  İlker Yakın Pelin Yüksel Arslan  Rabia Meryem Yılmaz  Semra Fiş Erümit  Serdar Abacı S.Tuğba Tokel Yunis Şahinkayası Zeynep Turan 
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

72,25 % 15 indirim
85,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Gözden Geçirilmiş ve Genişletilmiş 2. Baskı    

öğretim teknolojilerinin temel konularını derinlemesine inceleyerek ve olabildiğince açık ve anlaşılabilir akademik bir dil kullanılan bu kitabın birinci baskısı 42 bölümden oluşmaktaydı. Elinizdeki ikinci baskıyla bölüm sayısı 50’ye ulaşmış bulunmaktadır. Bu bölümler; yurt içi ve dışından 34 farklı üniversiteden, 65’i alanında doktoralı 67 yazar tarafından kaleme alınmıştır. Başta BöTE olmak üzere teknoloji ve eğitimle ilgili tüm bölümlerde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin, bu bölümlerde görev yapan öğretim elemanlarının, eğitim teknolojisi alanında AR-GE yapan firmaların, Milli Eğitim Bakanlığı çalışanlarının ve de teknolojiyi kendi branşıyla bütünleştirmeye çalışan herkesin temel bilgi ve becerilerine katkıda bulunabilecek bir eserdir.

 


ISBN: 9786053644576

Baskı Sayısı: 2. Baskı

Basım Tarihi: Şubat 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 896

Ebat: 19.5x27.5

| Sinan keskin, 17.3.2013 15:41:42

Bir anlamda alanımızın 2012 ansiklopedisi olmuş bu kitap baya kalın ama tüm alanı kapsayan güzel bir kitap. Hazırlayan hocarımıza teşekkürler.


| Embiya çelik, 8.3.2013 00:08:04

Öğretim teknolojileri alanında hazırlanmış en kapsamlı kaynak olacağa benziyor. Bu alanda büyük bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkürler. Kütüphanemize ekleyelim.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz