../resim/urun/139214_B.jpg
Öğretim Teknolojilerinin Temelleri

Teoriler Araştırmalar Eğilimler

Editör(ler): Kürşat ÇağıltayYüksel Göktaş
Yazar(lar): Charles M. Reigeluthİlknur ReisoğluAslıhan Kocaman KaroğluNuray GedikCan KültürHasan ÇakırAli ŞimşekZahide YıldırımSerkan ŞendağVesile Gül BaşerErtuğrul UstaEylem KılıçSerkan PerkmenFeza OrhanErol ÖzçelikFatih ArıRaymond Floresİsmahan Arslan ArıAmani ZaierSevda KüçükMelike AydemirÖzlem BaydaşKürşat ÇağıltayHamide ŞahinkayasıÖzlem ÇakırErhan ŞengelTürkan KarakuşUğur KaleSemiral ÖncüRecep ÇakırÜnal ÇakıroğluÖzgen KorkmazHasan KaralNergiz Ercil ÇağıltayNeşe ZayimAli Ekrem ÖzkulCengiz Hakan AydınLevent DurduPınar Onay DurduBahar BaranEvrim BaranHatice Sancar TokmakHakan TüzünAhmet AkınDenizer YıldırımMustafa SırakayaHasan TınmazSelçuk KaramanYasemin GülbaharErman YükseltürkErcan TopEngin KurşunMurat SaranErdoğan TezciYüksel GöktaşŞebnem ÇilesizFethi Ahmet İnan Ayşegül Bakar Çörez Ceylan Kızılduman Yazıcı Fatma Burcu Topu Feray Uğur Erdoğmuş İlker YakınPelin Yüksel Arslan Rabia Meryem Yılmaz Semra Fiş Erümit Serdar AbacıS.Tuğba TokelYunis ŞahinkayasıZeynep Turan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

83,30 % 15 indirim
98,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, Öğretim Teknolojileri alanındaki temel teorileri, araştırmaları ve eğilimleri konu alan kapsamlı bir çalışmanın ürünüdür. 42 bölümden oluşan kitap, 27 farklı üniversiteden alanında uzman 65 yazar tarafından kaleme alınmıştır. Kitabın, geniş konu/yazar yelpazesiyle ve detaylı bilgiler sunmasıyla, alandaki Türkçe kaynak ihtiyacını önemli ölçüde karşılaması beklenmektedir. Bu kitap ile; Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümlerinde öğrenim gören Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin, bu bölümlerde görev yapan öğretim elemanları ile teknolojiyi kendi branşıyla bütünleştirmeye çalışanların, öğretim teknolojileri alanındaki temel bilgi ve becerilerine katkıda bulunulması amaçlanmıştır. BÖTE Bölümlerindeki lisansüstü programların bütün derslerinde ve bu bölümlerin lisans derslerinin büyük bir kısmında başucu kitabı olarak kullanılabileceğine inanılan kitabın sonunda alanda sık kullanılan terimlerle ilgili bir sözlük bulunmaktadır.


ISBN: 9786053644576

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Mart 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 892

Ebat: 19.5x27.5

| Sinan keskin, 17.3.2013 15:41:42

Bir anlamda alanımızın 2012 ansiklopedisi olmuş bu kitap baya kalın ama tüm alanı kapsayan güzel bir kitap. Hazırlayan hocarımıza teşekkürler.


| Embiya çelik, 8.3.2013 00:08:04

Öğretim teknolojileri alanında hazırlanmış en kapsamlı kaynak olacağa benziyor. Bu alanda büyük bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkürler. Kütüphanemize ekleyelim.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,