../resim/urun/1429_B.jpg
Bilimsel Araştırma Yöntemleri

Editör(ler):
Yazar(lar): Durmuş Ekiz
Yayınevi: Anı Yayıncılık

29,60 % 20 indirim
37,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Doç. Dr. Durmuş EKİZ 1995 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakül-tesi, Sınıf Öğretmenliği Bölümü`nden mezun oldu ve aynı yıl Sınıf Öğretmenliği Bölümü`ne araştırma görevlisi olarak atandı. 1997 yılında, Yükseköğretim Kurulu-Milli Eğitim Bakanlığı ve Dünya Bankası destekli proje kapsamında İngiltere, Newcasttle Üniversitesi`nde Öğretmen Eğitimi alanında yüksek lisanını tamamladı. 2001 yılında, YÖK tarafından desteklenen burs ile İngiltere, Nottingham Üniversitesi`nde Öğretmen Eğitimi, Okul Geliştirme ve Okul Etkililiği alanında doktorasını tamamladı. Yazarın ilgi ve araştırma alanlarından bazıları ise şunlardır: Nitel araştırma yaklaşım ve uygulamaları, sınıf öğretmeni yetiştirme yaklaşım ve modelleri, eğitimde program geliştirme, okul geliştirme ve mesleki gelişim, eğitimde düşünme becerile-rinin geliştirilmesi, eğitimde bireysel farklılıklar. 

Yazar şu anda Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Programı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.


ISBN: 9789944474757

Baskı Sayısı: 5. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 226

Ebat: 16x23,5

| Fenci ..., 20.5.2010 18:02:14

Bilimsellik kalitesi üst düzey olan,nadir hocalarımdan biridir eminim ki çok emek verilerek yazılmış bir kitaptır , emeğinize sağlık ...


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,