Pegem.Net../resim/urun/148494_B.jpg
Tarih Öğretmenlerine Aktif Tarih Ortamı için 100 Etkinlik (e-kitap)

Editör(ler): Bahri Ata
Yazar(lar): Neval AkçaFatma GültekinÖzgür AktasYeliz KaleTuba ŞengülYeliz KaleÖzgür AktasFatma Gültekin
Yayınevi: Pegem.Net E-Kitap

18,28 % 15 indirim
21,50

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


DİKKAT!!! Bu e-kitabı alan okuyucularımız satın aldıkları tarihten itibaren 1 yıl boyunca pegemkampus.com internet sitesi üzerinden ya da pegemkampus uygulaması üzerinden online okuyabileceklerdir. 1 yılın bitiminde otomatik olarak satın alan okuyucunun erişimine kapatılacaktır. E-kitap hiçbir şekilde .pdf vb. formatlarda indirilemeyecek, yazdırılamayacaktır.

 

Yapılandırmacılık-Tarih dersleri- Etkinlikler. Elinizdeki kitap bu üç unsur çerçevesinde şekillendirilmiş olup, öğretmenlere liselerde her sınıf düzeyinde yapılandırmacılığa dayalı olarak tarih derslerinde uygulanabilecek 100 etkinlik sunmaktadır. Sınıf içinde aktif bir tarih ortamı oluşturmak, öğrencilerin tarihsel düşünme becerilerini geliştirmek amaçlanmış ve bu amaçlar doğrultusunda öğretmenlerin materyal, kaynak, etkinlik ve zaman sıkıntılarına bir nebze çare olmak amacıyla kısa zamanlı, sınıf düzeyine ve dersin içeriğine uygun, her bir sınıf için 25`er etkinlik hazırlanmıştır. Bu kitap ile bilinen ya da bilinmeyen pek çok etkinlik bir araya getirilerek etkinlikler için başvurulabilecek yardımcı bir kitap oluşturulmuştur. Etkinliklere verilen adlar ile tarih derslerinde uygulanabilecek etkinlikler için ortak bir dil önerisinde bulunulmaktadır. öğretmenlerin daha kolay bir şekilde ulaşmaları ve kitapta yer alan materyalleri daha kolay bir şekilde edinebilmeleri için e-kitap olarak yayınlanmaktadır.


ISBN: 9786053644903X

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2013
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 156


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz