../resim/urun/148497_B.jpg
Eğitsel Dijital Oyunlar: Kuram, Tasarım ve Uygulama

Editör(ler): Mehmet Akif Ocak
Yazar(lar): Çelebi Uluyolİlksen Sevil UluçayMehmet Akif OcakKadriye SirVolkan KukulKevser HavaMehmet Fikret GeliboluLevent EşelSerdar ÇiftçiEkmel ÇetinÖmer Faruk BozkurtNuri Can AksoyŞeyhmus AydoğduRıdvan Kağan AğcaMurat AkçayırGökçe Akçayır
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

29,75 % 15 indirim
35,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, dijital oyunlarla ilgili kuramsal, tasarıma  ve uygulamaya yönelik tüm bilgileri açıklamaktadır. Dijital oyunların eğitimsel yararları ve eğitimde bir motivasyon aracı olarak nasıl kullanılacağı detaylı olarak verilmiştir. Dijital oyunların sunduğu tüm olanaklar ve dijital oyunların kullanılmasında dikkat edilmesi gereken etmenler detaylı olarak anlatılmış, sınıf içinde dijital oyunların nasıl kullanılabileceği ve dijital oyunların seçiminde gerekli olan bilgiler okuyucuya sunulmuştur. Diğer taraftan kitap, üniversitelerimizde, Eğitim Amaçlı Oyun Tasarımı, Eğitsel Bilgisayar Oyun Tasarımı vb. adlarla hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde verilen dersler için bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır.


ISBN: 9786053645153

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2013
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 320

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,