Pegem.Net../resim/urun/148499_B.jpg
Müzik Kültürü

Editör(ler): Alaattin CanbayZeki Nacakcı
Yazar(lar): Alaattin CanbayAhmet Serkan EceBarış KarabulutEbru TemizEsra DalkıranM. Kayhan KurtulduTuran SağerZeki Nacakcı
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

29,75 % 15 indirim
35,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Müzik Kültürü kitabı, güzel sanatların en önemli alanlarından biri olan müzik sanatını temel konu başlıkları ile müzik öğrencileri, dostları ve sevenleri ile paylaş - mayı amaçlıyor.

Bu kitap, özellikle müzik alanında öğrenim gören öğrencilerin yanı sıra, içeriğin - de yer alan farklı konu dağılımları ile müziğe ilgi duyan ve temel konular hakkında bilgi almak isteyen tüm müzikseverlere yönelik olarak hazırlanmıştır. Konular; okuyucuların ilgileri doğrultusunda sistematik bir sıralama ve zengin bir literatür taraması sonucu oluşturulmuştur.

Farklı bakış açılarına sahip uzman akademisyenler tarafından hazırlanan Müzik Kültürü, içeriğinde yer alan konular ve anlatım dili bakımından bu alanda gereksinim duyulan önemli bir çalışma niteliğindedir.

İnsanlar arasındaki en kolay iletişim dili olan müziği, okumak ve öğrenmek yoluyla insan sevgisine dönüştürmek ve dünyayı müziğin renkleriyle doldurmak ümidiyle...


ISBN: 9786053645139

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Şubat 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 344

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz