../resim/urun/153690_B.jpg
2020 KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Video Destekli Konu Anlatımlı

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

92,00 % 20 indirim
115,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


 
Video ders izlenim süresi 30.09.2020 tarihinde sona erecektir.
 
Sevgili Öğretmen Adayları,
Elinizdeki bu kitap, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Alan Bilgisi Testi (ÖABT-Türk Dili ve Edebiyatı) kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli öğretmen adaylarımıza kılavuz olarak hazırlanmıştır.
Kitabın hazırlanış sürecinde, sınav kapsamındaki temel alanlarda kapsamlı alanyazın taraması yapılmış, bu kitabın gerek ÖABT’de gerekse gelecekteki meslek hayatınızda ihtiyacınızı maksimum derecede karşılayacak bir başucu kitabı niteliğinde olması hedeflenmiştir.
Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan konu anlatımları, çıkmış sorular ve detaylı açıklamalarıyla desteklenmiş, her ünite içeriği ÖSYM formatına uygun, çözümlü test sorularıyla pekiştirilmiştir. Ayrıca konu anlatımlarında verilen bilgi ve çözüm tekniklerine ek olarak uyarı kutucuklarıyla önemli konulara dikkat çekilmiştir.
Yoğun bir araştırma ve çalışma sürecinde hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi pegem@pegem.net adresini kullanarak ya da 0507 316 60 66 numaralı telefona WhatsApp üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...
Başarılar...

 


ISBN: 9786052419366

Baskı Sayısı: 13. Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 872

Ebat: 19x27

| SERKAN ÇOLAK, 16.7.2015 14:16:52

diğer kaynaklara göre en iyisi


| Mehmet Aykan, 22.4.2015 17:31:31

İçerik yönüyle alanında en iyi, en tutarlı kaynaklardan biri olan kitap yayınevi tarafından dijital baskıyla çoğaltılmış ve maalesef şeklen mahvedilmiş. Sert ve ağır gramajlı kağıda basıldığı ve cildi de çok sıkı yapıldığı için kitabı elle bastırmadan açık tutmak imkansız. Ayrıca, aslında renkli olan yerler siyah-beyaz baskıda silik çıkmış. Bu sorunlar normal baskıda yok. Bulabilirseniz kitapçılardan normal (renkli) baskısını alın.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz