../resim/urun/159_B.jpg
Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları (I. Cilt)

Editör(ler): Serdar ErkanAlim Kaya
Yazar(lar): Alim KayaMesut SaçkesSelcen CerrahoğluSeher Balcı ÇiçekEnver SarıMelda EvrenZeynep Hatipoğlu Sümerİlknur YurdabakanRevan ÇobanHanife AkgülNecati BilgiçHerdemtaze Şeyhun Diniz
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

46,75 % 15 indirim
55,00

Sepete At
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Yazarlar: Alim Kaya, Mesut Saçkes, Selcan Cerrahoğlu, Seher Balcı, Enver Sarı, Melda Evren, Zeynep Hatipoğlu, Sümer İlknur Yurdabakan, Revan Çoban, Hanife Akgül, Necati Bilgiç, Herdemtaze Şeyhun Diniz Bu kitapta çeşitli bilimsel araştırmalarda kullanılan ve deneysel olarak sınanmış bazı grup programlarına yer verilmiştir. Araştırma bulguları ilk öğretim öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan söz konusu programların oldukça yararlı olduğu yönündedir. Benlik saygısı, öz kavramı (benlik kavramı), öfke denetimi, sınav kaygısı ile başa çıkma, karar verme, arkadaşlık eğitimi, çatışma çözme eğitimi, mesleki olgunluk gibi konuların ele alındığı programlarda etkinliklerin yanı sıra bazı kuramsal açıklamalara da yer verilmiştir.


ISBN: 9786054282838

Baskı Sayısı: 6. Baskı

Basım Tarihi: Ekim 2017
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 458

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,