../resim/urun/169366_B.jpg
Vergi Revizyonu (Stokla Sınırlı 2 Adet)

Soru ve Çözümleri

Editör(ler):
Yazar(lar): Fevzi Bulut
Yayınevi: Çanta Yayınevi

73,61 % 0 indirim
73,61

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Stokla Sınırlı 2 Adet

“Vergi Revizyonu soru ve çözümleri” kitabının elinizde bulunan ikinci basımında, önceki basımının baştan sona gözden geçirilmesi sonucu genişletilmiş ve önceki basımında yer almayan; “cevapsız soru ve çözümler” kısmı eklenmiş, kısa diğer tespit soru ve çözümler bölümü yeniden düzenlenmiş, bu bölümde; bir kısım sorular kitaptan çıkartılırken; yeni bir kısım soru ve çözümler eklenmiştir.

“Vergi Revizyonu soru ve çözümleri” kitabı; çok kısa sürede tükenmiş ve gelen yoğun talepler nedeniyle elinizde bulunan ikinci basımın yapılması zorunlu hale gelmiştir.

Vergi Revizyonu; Mesleki Yeterlilik, Yeminli Mali Müşavirlik ve Mali Müşavirlik sınavlarında, zor ve karmaşık konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kitap söz konusu sınavlara hazırlık aşamasında; vergi revizyonunu anlamak, uygulamak hususundaki güçlüğü gidermek için hazırlanmıştır.

Kitap; revizyon sorularına nasıl bakılması gerektiğini, çözüm için nasıl bir yöntem izleneceğini göstermek, birbirinden farklı sorular ile bakış açısı geliştirilmesini sağlamak amacı taşımakla birlikte Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarına hazırlananlar ile üniversitelerde vergi hukuku alanında çalışanlara yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Ayrıca; kitap, mesleki yeterlilik sınavlarında çıkmış sınav soru ve çözümlerini kapsaması bakımından ilk olma özelliği de taşımaktadır.

Kitabın ilk bölümünde; kısa diğer tespit soru ve çözümleri, ikinci kısmında kısa soru ve çözümler, üçüncü bölümünde; kapsamlı soru ve çözümler, dördüncü bölümünde; mesleki yeterlilik sınav soru ve çözümleri ve beşinci bölümünde; cevapsız soru ve çözümler yer almaktadır. 

Konu Başlıkları;

Kısa Diğer Tespit Soru ve çözümleri

Kısa Soru ve çözümler

Kapsamlı Soru ve çözümleri

Mesleki Yeterlilik Soru ve çözümleri

Cevapsız Soru ve çözümler


ISBN: 9786059768016

Baskı Sayısı: 4. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 512

Ebat: 17x25


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz