Pegem.Net../resim/urun/16972Untitled-1.jpg
Coğrafya Dersi Öğretim Programı

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Gazi Kitabevi

24,30 % 10 indirim
25,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından 2002 yılında program geliştirme çalışmaları başlatılmıştır. Bu çalışmalar öncelikli olarak Ortaöğretim düzeyinde başlamış ve kademeli olarak Ortaöğretim düzeyinde de programların geliştirilmesi amaçlanmıştır.

Bilindiği gibi program geliştirme hem dinamik hem de süreklilik gerektiren bir süreçtir. Ancak uzun yıllar Türkiyede program geliştirme işi bütünsel olmaktan çok, bazı derslerin konularını artırma veya azaltma gibi bazı küçük değişimleri yansıtan çalışmalar şeklinde olmuştur. Bu açıdan TTKBnın 2002 yılında başlattığı program geliştirme çalışmaları bütünsel ve yeni bilgi, teknik ve metotları da içeren geniş çaplı bir program geliştirme sürecidir.

Coğrafya programındaki köklü değişiklikler öğretmenler ve coğrafya öğretmeni adaylarının bilgilendirilmesini zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla, Coğrafya Dersi öğretim Programı adlı bu kitap öğretmenlere ve öğretmen adaylarına yardımcı olmak üzere çıkarılmıştır.


ISBN: 9799756009283

Baskı Sayısı: 1.Basım

Basım Tarihi: Ocak 2006
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 290

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz