Pegem.Net../resim/urun/170326_B.jpg
Finansal Astroloji

(Ekonomik Döngüler, Finansal Piyasalar ve Gökyüzü)

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Dinçer Yılmaz 
Yayınevi: Sertan Yayınları

11,81 % 15 indirim
13,89

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Gökyüzü, önümüzdeki birkaç yılda küresel ekonominin yavaşlayacağını söylüyor. Kitle psikolojisini etkileyen 24. Güneş döngüsünün içindeyiz. Son 60 yıldır, her Güneş döngüsü maksimumundan sonra ABD ekonomisinin durgunluğa girdiğini görüyoruz. Bilim insanlarına göre bu yıl yeni bir maksimum yaşadık. Yakın gelecekte, lokomotif konumdaki ABD ekonomisinin resesyona girme ihtimali azımsanmayacak derecede fazla. Hisse senetleri güç kaybedecek gibi. Para birimleri ve temel emtia artan oynaklıktan nasibini alabilir. Altın, güvenli liman olma özelliğini bir kez daha ortaya koyabilir.

Tüm bu zorlu şartlara daha hazır olmak için gökyüzünün dilini anlamak önemli. Dinçer Yılmaz'ın Finansal Astroloji adlı bu kitabı, dünyanın önde gelen astrologları tarafından kullanılan finansal astroloji tekniklerini anlaşılır kılmaya çalışıyor. Geçmişi anlayarak ve analiz ederek, Türkiye ekonomisi ve küresel piyasaların geleceğine ışık tutmaya çalışıyor. Okuyucuya temel düzeyde astroloji bilgisiyle birlikte örnek grafikler vasıtasıyla hem makro hem mikro bazda astrolojik analizler sunuyor. İlk işlem ve kuruluş haritaları üzerinden kısa vadeli olduğu kadar, orta-uzun vadeli fiyat hareketleri ve iş çevrimlerine yön veren gökyüzü dinamiklerine değiniyor. Bu yönüyle Türkiye'de "finansal astroloji" alanında ilk önemli kitap olma özelliği taşıyor.


ISBN: 9786056485329

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Ağustos 2014
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 180

Ebat: 15x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz