Pegem.Net../resim/urun/172113_B.jpg
Sınıf Yönetimi

Editör(ler) : Bülent Dilmaç Halil Ekşi 
Yazar(lar) : Münevver Ölçüm Çetin Halil Ekşi Bülent Dilmaç Osman Tolga Arıcak  Mustafa Yavuz Sabahattin Çiftçi Serdarhan Musa Taşkaya  Nilgün Canel Mustafa Oktar Müge Yukay Yüksel Alpaslan Durmuş Elif Akten Yaman  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

28,90 % 15 indirim
34,00

Sepete At
Yaklaşık 1 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Son yıllarda sınıf yönetimi ile ilgi pek çok araştırma ve yayın yapılmıştır. Şüphesiz ki bu araştırmaların hepsinin sınıf yönetimi açısından gerek teorik gerekse uygulama boyutunda katkı sağladıkları bilinmektedir. Hazırlanan bu kitap ile, alana katkı sağlayıp öğretmen adaylarımıza ve öğretmenlerimize sınıf yönetimi uygulamalarında destek olunacağı kanısındayız.
Kitabımızda, sınıf yönetimi temellerinin neler olduğunu ve uygulamaları, sınıfta öğretmen öğrenci etkileşimi,  motivasyonları, sınıfta karşılaşılan problemler, bu davranışların altında yatan nedenler ve bunlara yönelik geliştirilecek önlemler, pozitif disiplin uygulamaları ve sınıfta zaman yönetimi  ile ilgili açıklamalara yer verilmiştir. Onbir bölümden oluşan bu kitap titizlikle hazırlanmış olup, öğretmen adaylarının ve öğretmenlerimizin yararlanacağı bir eser konumundadır.


ISBN: 9786053648178

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Ağustos 2014
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 256

Ebat: 16.5x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz