Pegem.Net../resim/urun/175592_B.jpg
2018 Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Konu Anlatımlı El Kitabı

SON DEĞİŞİKLERE GÖRE GÜNCELLENMİŞTİR

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon    
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

78,00 % 35 indirim
120,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


SON DEĞİŞİKLERE GÖRE GÜNCELLENMİŞTİR

Bilindiği üzere, 28/10/2005 tarih ve 25980 sayılı resmi gazetede yayımlanan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 12’nci maddesinde yazılı sınav konuları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir

a) Alan bilgisi,
b) T.C. Anayasası,
c) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi,
ç) İnsan hakları ve demokrasi,
d) Türk dil bilgisi ve yazışma kuralları,
e) Etik davranış ilkeleri,
f) Genel kültür ve genel yetenek

Kitaptaki alan soruları, 8/03/2015 tarihinde yapılan ve http://www.meb.gov.tr/meb_sinavindex. php?KATEGORI=&SAYFANO=8 internet adresinde yayımlanan Adalet Bakanliği Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeline Yönelik Görevde Yükselme Sınav Sorularına uygun olarak hazırlanmıştır. Uzman bir kadro tarafından hazırlanan kitabımıza ilişkin görüş ve eleştirilerinizi bizimle paylaşmanızı diliyor, katılacağınız sınavlarınızdaki başarılarınıza katkı getirmesini diliyoruz.


ISBN: 9786053180340

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 892

Ebat: 19x27

| DrunkinLord,

Sade diliyle olsun, konuları ele alışıyla tamamen sınava odaklanma konusunda harmanlanmış piyasada çabuk tükenen bir kitap. Talebi fazla. Gördüğüm tek eksik Merkezi Muhasebe Yönetmeliği. O da olsa tastamam olurmuş :) Hocalarımıza teşekkür ediyorum.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz