Pegem.Net../resim/urun/185765_B.jpg
Dil Öğretimi

Editör(ler): Nilüfer Bekleyen
Yazar(lar): Nilüfer BekleyenMüfit ŞenelAysun YavuzDeren Başak Akman Yeşilel Selma DenemeGonca SubaşıYasemin OralFatma KayaEcevit BeklerPınar SalıTuran PakerZeynep YaprakYasemin KırkgözEser Ördemİsmail ÇakırDemet YaylıŞaziye YamanYasemin YelbayEyüp DilberAdnan YılmazOsman SolmazSelma Durak Üğüten Emrullah Dağtan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

37,40 % 15 indirim
44,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap Dil öğretimi alanında öğrenim gören lisans ve lisansüstü öğrencileri için hazırlanmıştır. Kitap üniversitelerin Dil öğretimi ile ilgili bölümlerinde ders kitabı olarak okutulabileceği gibi yabancı dil öğretmenleri tarafından alanları ile ilgili güncel bilgi sahibi olmak amacıyla da kullanılabilir. Ayrıca KPSS`ye dil öğretmenliği alanından başvuran adayların sınava hazırlanırken alan bilgisi konusundaki bilgilerini tazelemeleri için faydalı olacaktır. Kitabın bir bütün olarak ya da amaca göre sadece bazı bölümlerinin kullanılması mümkündür. örneğin Dil öğretiminde Yaklaşımlar dersi için ilk 14 bölüm, Dil Becerilerinin öğretimi dersi için ise konuyla ilgili bölümler kullanılabilir. 

Kitap üç temel bölüm halinde hazırlanmıştır. 

Kısım 1- Dil öğretim Yöntem ve Yaklaşımları: Bu kısımda belli başlı Dil öğretim Yöntem ve Yaklaşımları 14 başlık altında ayrıntılı olarak incelenmiştir. 

Kısım 2- Dil Becerilerinin öğretimi: Bu kısım okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin öğretimine ek olarak dilbilgisi ve sözcük öğretimini de kapsamaktadır. 

Kısım 3- Dil öğretiminde tartışılan güncel konulardan bazıları: Bu bölümde teknoloji ve dil öğretimi, bilgisayar ve dil öğretimi, dil öğretimini etkileyen bireysel farklılıklar, öğrenen özerkliği gibi güncel konular incelenmiştir.


ISBN: 9786053182481

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 504

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Yabancı Dil Öğretimi
384 adet satıldı
25,50

2
Elt Methodology
115 adet satıldı
27,20

3
Pour Apprendre Une Langue  Étrangere (FLE)

4
Yabancı Dil Öğretim Teknikleri

5
Yabancı Dil Öğretiminde Şiir

6
Educational Posters
9 adet satıldı
63,00

7
Phrasal Verbs
7 adet satıldı
15,28

8
A Bridge to English Elementary

9
Yabancı Dil Öğrenme Yolları

10
Adım Adım İngilizce (CD`li)