Pegem.Net../resim/urun/191173_B.jpg
2020 KPSS ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü 7 Deneme

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

22,00 % 20 indirim
27,50

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sevgili Öğretmen Adayları,
 
 
Bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) PDR Alan Bilgisi Testi (ÖABT PDR Öğretmenliği)  kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve soruları  kolaylıkla çözebilmeniz amacıyla, farklı soru çeşitleri ile kendinizi geliştirmeniz sürecinde siz  değerli öğretmen adaylarımıza kılavuzluk etmek için hazırlanmıştır.
 
7 farklı denemeden oluşan kitabımızda; detaylı, güncel ve anlaşılır bir dille yazılan çözümler ile  bu denemelerimiz, ÖABT`de çıkabilecek sorularla konu ve tarz itibarıyla bire bir örtüşmektedir.
 
Yoğun bir araştırma ve çalışma süreci ile hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüşlerinizi ve  önerilerinizi bizimle pegem@pegem.net adresine e-posta yoluyla ya da 0538 594 92 40 numarasına  WhatsApp üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır. Sorunuz en kısa sürede yazarlarımız tarafından  cevaplandırılacaktır.
 
Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...
 
Pegem Akademi Yayıncılık
 

ISBN: 9786052419465

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 160

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz