../resim/urun/191220_B.jpg
Günümüz Dünya Sorunları

Editör(ler): Fatih Aydın
Yazar(lar): Adnan Doğan Buldur Ali MeydanAybala Demirci Aksoy Bahadır KılcanBilal AtılkanBülent AksoyGülay GünayGüzin Kantürk Yiğit Hilmi Demirkayaİbrahim Hakkı İmamoğlu Mete AlımMevlüt GülMuhammed OralMustafa SağdıçOsman ÇepniÖzgün BenerSibel Işık Mercan Sibel OğuzTevfik PalazTurhan ÇetinUmut KedikliYeliz Mercan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

53,55 % 15 indirim
63,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Günümüz dünyasında insanlar; çevre sorunları, doğal afetler, iklim değişiklikleri, açlık ve yoksulluk, aşırı nüfus artışı, doğal kaynakların bilinçsizce kullanımı, kadın sorunları, eğitim ve sağlık sorunları, sanayi kaynaklı sorunlar, etnik çatışma, bilişim sorunları, terör, sosyal eşitsizlik gibi ciddi sorunlarla yüz yüze kalmış durumdadır. Bu sorunlar yerel olmaktan çıkarak tüm insanlığı tehdit eden küresel boyutlara ulaşmıştır. Yarınlara sürdürülebilir bir çevre bırakmak için, yaşadığımız dünyanın korunması, tüm insanların kendini sorumlu hissetmesi gereken bir konudur. Elinizdeki kitap, dünya sorunlarına yönelik bilinç oluşturmak ve mevcut sorunların çözümüne katkı sağlayacak bilgi, beceri ve sorumluluklara sahip bir dünya vatandaşı geliştirme sürecine katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.


ISBN: 9786053183853

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Şubat 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 696

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,