../resim/urun/191349_B.jpg
Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları (lV. Cilt)

Editör(ler): Serdar ErkanAlim Kaya
Yazar(lar): Fatma SapmazMustafa Koç Ahmet BedelRamazan ArıEmine Durmuşİsmail SeçerZeynep KarataşBekir ErolLeyla ErcanMurat CanpolatOsman ÖzokçuPınar Sağlam Saföz Zülal Erkan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

46,75 % 15 indirim
55,00

Sepete At
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap daha önce üç cildi yayınlanan Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları serisinin son kitabıdır. Daha öncekilerde olduğu gibi bu kitapta yer alan programlar da çeşitli üniversitelerde hazırlanmış yüksek lisans ve doktora tezlerinde test edilmiş ve etkililikleri kanıtlanmış programlardır. Kitapta yer alan sekiz programdan beşi doktora, üçü yüksek lisans tezi temelinde hazırlanmıştır. Programların son yıllarda ülkemizde popülaritesi giderek artan bilişsel davranışçı yaklaşımlar çerçevesinde hazırlandığı göze çarpmaktadır. Kitapta öfke, saldırganlık, utangaçlık ve sosyal kaygının azaltılmasına dönük programların yanında okullarda gittikçe artan akran zorbalığı ile baş etme becerilerinin geliştirilmesi ve anne-babası boşanmış çocukların bu durumla başa çıkmalarını kolaylaştırmaya dönük programlar bulunmaktadır..


ISBN: 9786053183501

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 464

Ebat: 16x23.5

| Eda EROL, 21.2.2016 22:09:46

İçerik çok güzel


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,