../resim/urun/192053_B.jpg
POMEM Özel Harekat Branşı Mülakat Sınavı Soru Kartları

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Savaş Yayınevi

39,59 % 5 indirim
41,67

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


POMEM özel Harekat Branşı Mülakat Sınavı Soru Kartları Savaş Yayınları
 
Bilindiği üzere mülakat sınavında adayların polislik mesleğine istekli olması yasal kıstaslara göre değerlendirilir ve bu değerlendirme yetkili mülakat komisyonu ile paylaşılır.
 
Son dönemde adaylar arasında eşitlik ve adaletin sağlanması amacıyla adaylara ilgili komisyonca hazırlanan soruların yazılı olduğu bir kart çektirilir. Konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için süre verilir. Konu ile ilgili komisyonca adaya sorular sorulabilir.
İlgili yönetmeliğe göre adayın; Konu hakkında bilgi düzeyi; Kendisinden istenileni kavrama; özgüveni; İfade etme yeteneği; ve Beden dilini kullanma becerisi ölçülmeye çalışılır.
 
Bu çalışma ile genel kültür ve sosyal bilgiler alanında mülakat sınavlarına girecek adayın bilgi birikimi ve fikir fırtınasının oluşturulması hedeflenmektedir.
Hazırlanan sorular adayların mülakat sınavlarında karşılaşması kuvvetle muhtemel problemlerden oluşmakta; cevapları ise sorulara dair bilgi açılımı sağlamaya yönelik düzenlenmiştir.

ISBN: 9786059293648

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Mart 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 390

Ebat: 20x14


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,