Pegem.Net../resim/urun/197942_B.jpg
Hayat Boyu Kapsamlı Rehberlik ve Psikolojik Danışma

Editör(ler): Hakan Uşaklı
Yazar(lar): Hakan UşaklıAli Osman Özcan Aysel Ferah Özcan Tolga Nasuh Aran Çiğdem DürüstMehmet Taki Yılmaz A. Meltem Üstündağ Budak O. Nejat Akfırat Günseli YıldırımBrian A. Gerrard Ezgi Özeke KocabaşErcan KocayörükYaşar BarutVolkan DuranAbdullah Nuri DicleKemal ÖzcanPınar DursunÖzlem TagayBünyamin Çetinkaya
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

39,10 % 15 indirim
46,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap temel kavramlardan, örgüt ve yönetimine kadar hayat boyu kapsamlı rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri üzerine yazılmıştır. Aile danışmanlığı ve yaşlılarla danışmanlık süreci içinde kitaptaki bölümler sarmal bir yapı oluşturmaktadır. Toplam on sekiz bölümden oluşan kitapta rehberlik psikolojik danışma sürecinin okul öncesinden üniversiteye nasıl olabileceği üzerine odaklanılmıştır. Eğitsel, mesleki, kişisel sosyal rehberlik alanlarına paralel olarak bireyi tanıma teknikleri okul rehberlik hizmetleri bakışı açısından ele alınmıştır. Ayrıca kitapta yer alan okul temelli aile danışmanlığı, internet - oyun bağımlılığı, çok kültürlü rehberlik bölümlerinin okuyucuları güncel gelişmeler konusunda aydınlatması hedeflenmiştir.


ISBN: 9786053184614

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 560

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz