../resim/urun/197978_B.jpg
Fen Bilimleri Öğretmen ve Öğretmen Adayları İçin Biyoloji Öğretimi

Editör(ler): Solmaz AydınSibel Gürbüzoğlu Yalmancı
Yazar(lar): Mustafa YelFatih MatyarSolmaz AydınSibel Gürbüzoğlu Yalmancı Pınar FettahlıoğluZeynep YüceÇiğdem ŞahinMustafa Serkan Abdüsselam Ali İbrahim Can Gözüm Nurcan UzelSultan Çıkrık
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

35,70 % 15 indirim
42,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap ile fen bilimleri öğretmen ve öğretmen adaylarının teorik bilgilerini uygulamaya dökmelerine yardımcı olabilecek bir kaynak hazırlanmaya çalışılmıştır. Kitapta fen öğretimi kitaplarından farklı olarak sadece biyoloji konularına yer verilmiştir. Ayrıca kitap fen bilimleri öğretmenliği bölümlerinde kullanılabilir ve fen bilimleri öğretmenleri, derslerine hazırlanırken bu kitaptan kaynak olarak yararlanabilirler. Kitapta toplam 10 bölüm yer almaktadır. özellikle öğretmen ve öğretmen adaylarının biyoloji öğretiminde kullanabilecekleri ve eksikliklerini giderebilecekleri konuların seçilmesine dikkat edilmiştir. Her bölümde teorik bilginin arkasından uygulama örnekleri verilerek okuyuculara fikir vermek ve yaratıcılıklarını kullanmalarına destek olmak amaçlanmıştır.


ISBN: 9786053184805

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 360

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,