../resim/urun/199757_B.png
Türk Borçlar Kanunu

Editör(ler):
Yazar(lar): O.Gökhan Antalya
Yayınevi: Legal Yayıncılık

73,15 % 5 indirim
77,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Türk Borçlar Kanunu `nun 6098 sayılı kanun olarak, kanunlaştırılması sonrasında kanunun Türkiye Büyük Millet Meclisi Bilgileri tasarının sunuşu, Adalet Komisyonu raporu ile birlikte yürürlükten kaldırılan 818 sayılı Borçlar Kanunu`nun Türkiye Büyük Millet Meclisi İlkelerine ve Esbabı Mucibe Lahiyasına, Genel Gerekçe kanun metininden önce yer verilmiş, madde altında maddenin ilgili olduğu 818 sayılı Borçlar Kanunu maddesi, madde gerekçesi, Kanununda değişiklik ve ek yapan maddeler ile iptale ilişkin Anayasa Mahkemesi kararlarına, eski Borçlar Kanunu maddesi ile birlikte yer verilmiştir. 

Uygulama yönünden ise madde altında İsviçre Federal mahkemesi kararlarına ve Yargıtay içtihadı birleştirme kararlarına yer verilmiştir.

Kanun metninden sonra 6101 sayılı Türk Borçlar Kanunun Yürürlüğü Ve Uygulama Şekli Hakkında Kanuna gerekçe ve madde gerekçesi ile birlikte yer verilmiştir.


ISBN: 9786053150732

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Ekim 2015
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 672

Ebat: 14x20


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,