../resim/urun/201188_B.jpg
Bilgin ve İlgin Bilimsel Araştırma Projesi Yapıyor

Editör(ler):
Yazar(lar): Hasan Said Tortop
Yayınevi: Genç Bilge Yayıncılık

13,89 % 0 indirim
13,89

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


"Bilgin ve İlgin Bilimsel Araştırma Projesi Yapıyor" Doç.Dr. Hasan Said TORTOP`un üstün yetenekli genç bilim insanları yetişmesi için yarattığı Bilgin ve İlgin karekterleriyle bilimi, üstün yetenekli bir bilim insanı olmaya giden yolu  zevkli, eğlencelli, öğretici, yönlendirici ve düşündürücü şekilde sunmaya çalıştığı serinin ilk kitabıdır. 


ISBN: 9786058396227

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 28

Ebat: 24.5x24.5

| Ayşe ARSLAN, 27.9.2016 23:29:49

Bir Fen Bilimleri öğretmeni olarak bir solukta okuduğum bir kitap oldu. Bilimsel araştırmanın mantığını her seviyeden insanlar için anlaşılır bir şekilde anlatan eğlenceli bir kitap olmuş. Okumayı ve araştırmayı seven çocuklar için önemli bilimsel kavram ve olguları, bilgiye ulaşma yollarını araştırmaya ve öğrenmeye iten bir kitap. Edinmenizi önerir ve yazar hocamızı tebrik ederim.


| Mehmet koçak, 26.9.2016 07:06:16

Merhabalar Ben mersinden yazıyorum Ben mühendisim eşimde öğretmen 6 Yaşında oğlumumuz var Üstün yetenekli bir çocuk . Bu kitabı ona hediye olarak getridim O kadar çok mutlu oldu ki görünce hemen okumaya başladı Kitabın içeriği çocukların seviyesine çok iyi bir şekilde indirilmiş ve resimler çok güzel seçilmiş Çocuğunuzun bilimsel araştırmalara merakının artmasını ve bu konuda ilerlemesini istiyorsanız bu kitabı mutlaka almalısınız ve çocuklarınızla birlikte okumalısınız Kitabın yazarı sayın hocamız Hasan Said Tortop a böyle bir kitap yazdığı için çok teşekkür ederiz Yeni kitaplarını bekliyoruz.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,