../resim/urun/202602_B.jpg
Doğum Öncesinden Ergenliğe Çocuk Gelişimi

Editör(ler): E. Nilgün Baysal Metin
Yazar(lar): Özcan DoğanEsra Acar Şengül Zeynep ÇetinMiray Özözen Danacı Çiğdem AytekinSemra ŞahinFigen TuranZ. Güzin Topcu Haktan DemircioğluSaniye Bencik Kangal İsmihan ArtanBahar UyaroğluPınar Bayhan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

38,25 % 15 indirim
45,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Doğum Öncesinden Ergenliğe Çocuk Gelişimi kitabı, Türkiye`de alanında kurulan ilk bölüm olan, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde çalışan akademisyenlerin ortak çalışmalarıyla oluşturdukları bir kitaptır. Bir çocuğun doğum öncesinden yetişkinliğe uzanan mucizevi gelişim sürecinin ele alındığı bu kitabın içeriğinde bilişsel, dil, fiziksel büyüme ve motor gelişim, sosyal-duygusal gelişim olarak adlandırılan dört ana gelişim alanı ile beraber ahlak gelişimi ve cinsel gelişim alanlarına ve öz bakım becerilerinin gelişimine yer verilmiştir. Ayrıca ergenlik dönemi iki bölüm hâlinde ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Gelişim süreci, kuramsal temelleriyle birlikte yaşlara göre gelişim özellikleri verilerek açıklanmıştır.

Kitabın her yaşta ve her tipteki çocukla gönül vererek çalışan bütün profesyonellere, öğrencilere ve anne-babalara yararlı olacağını umuyoruz.


ISBN: 9786053185925

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 376

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,